• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП

Код ДК 021-2015 -72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Технічна підтримка та програмне супроводження комп'ютерної програми «Центр соціальних послуг»)

Торги не відбулися

4 421 947.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 22 109.74 UAH
Номер: fa4fb30d13354c88b3292d9300a05db8
Внутрішній номер закупівлі: 13529184
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-12-31-000904-c   
Замовник: КП "ХАРКІВСЬКИЙ ДАТА ЦЕНТР"
Контактна особа: Гриценко Олена Віталіївна +380577607261 poshtova_adresa_@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 4 421 947.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 22 109.74 UAH
Період уточнення: 31.12.2021 09:39 - 21.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 31.12.2021 09:39 - 31.01.2022 09:44
Період прекваліфікації: 31.01.2022 09:44 - 09.02.2022 00:00
Аукціон: 09.02.2022 11:44 - 09.02.2022 12:07
Період кваліфікації: 09.02.2022 12:07 - 09.02.2022 16:08
Період завантаження договору: 09.02.2022 16:08 - 01.03.2022 16:08
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код ДК 021-2015 -72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Технічна підтримка та програмне супроводження комп'ютерної програми «Центр соціальних послуг»)
Код ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 61052, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Конторська буд. 35 На карті

Інформація про скасування

Номер: b2fd189136b74e4e91186d405eb89f5e
Причина скасування: Неможливість здійснення закупівлі унаслідок непереборної сили
Опис причини скасування: Розгляд та прийняття рішення про відміну відкритих торгів (з публікацією англійською мовою) на підставі пункту 1 частини 5 статті 32 Закону України «Про публічні закупівлі» та Розпорядження Директора КП «Харківський Дата Центр» з врахуванням Листа Торгово-промислової палати України від 28.02.2022 р. № 2024/02.0-7.1 про підтвердження настання надзвичайних, невідворотних та об'єктивних обставин для Замовника через військову агресію Російської Федерації проти України та введення воєнного стану в Україні з 05 годин 30 хвилин 24 лютого 2022 року Указом Президента України від 24.02.2022 р. № 64/2022 "Про введення воєнного стану в Україні".
Період оскарження: 02.05.2022 16:46 - 13.05.2022 00:00
Дата опублікування: 02.05.2022 16:46
Дата виконання: 02.05.2022 16:46
Статус:
Виконано
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНА НАУКОВО-ВИРОБНИЧА ФІРМА "ЦЕНТР ІНФОРМАЦІЙНИХ КОМП'ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ"

Опубліковане повідомлення з вимогою усунення невідповідностей
Початкова пропозиція --- /
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
03.02.2022 10:53
Результати кваліфікації
Недопущений на етапі прекваліфікації
Відповіді на вимоги 10
Документи 41
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "22ВЕНЧУРС"

Оскарження: 09.02.2022 16:08 - 20.02.2022 00:00
Початкова пропозиція 4 350 000.00 UAH з ПДВ /
4 282 880.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
03.02.2022 10:54
Результати кваліфікації
Переможець
09.02.2022 16:08
Відповіді на вимоги 10
Документи 59
Скарги 0
ТОВ "ПРАКТІКУМ"
Початкова пропозиція 4 421 000.00 UAH з ПДВ /
4 304 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
03.02.2022 10:54
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 22
Скарги 0

Контракти

Номер: 3023ab3fe10848b9a8169d268f3bf405
Ідентифікатор договору: UA-2021-12-31-000904-c-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "22ВЕНЧУРС"
Сума договору: 4 282 880.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 4 282 880.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації