• Переговорна процедура (скорочена)
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону
  • 1

Природний газ

Торги відмінено

14 400 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 5d42084800f54724b9f1a45c6eee82a5
Внутрішній номер закупівлі: 13528911
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-12-31-000689-c   
Замовник: Комунальне підприємство "Харківводоканал"
Контактна особа: ДОГАЄВА Ірина 380577399719 vodokanal2012@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: відкриті торги на закупівлю: природний газ - код ДК 021:2015 – 09120000-6 Газове паливо проводилися вже двічі та двічі їх було відмінено через подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій, а саме: 12 жовтня 2021 були оприлюднені оголошення про проведення відкритих торгів та тендерна документація на закупівлю: природний газ - код ДК 021:2015 – 09120000-6 Газове паливо (номер процедури закупівлі в електронній системі закупівель UA-2021-10-12-002439-a), кінцевий строк подання тендерних пропозицій - 12 листопада 2021 18:00. 18 листопада 2021 були оприлюднені оголошення про проведення відкритих торгів та тендерна документація на закупівлю: природний газ - код ДК 021:2015 – 09120000-6 Газове паливо (номер процедури закупівлі в електронній системі закупівель UA-2021-11-18-003299-c) кінцевий строк подання тендерних пропозицій - 20 грудня 2021 18:00. Вищезазначені відкриті торги було відмінено автоматично електронною системою закупівель на підставі абз. 2 п.1 ч. 2 ст. 32 Закону України «Про публічні закупівлі»(далі-Закон) – подання для участі у відкритих торгах менше двох тендерних пропозицій, що підтверджується документально: звітом про результати проведення процедури закупівлі UA-2021-10-12-002439-a та звітом про результати проведення процедури закупівлі UA-2021-11-18-003299-c. Відповідно до п 1 ч.2 cт. 40 Закону, в разі якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом, то замовник застосовує, як виняток, переговорну процедуру закупівлі.
Очікувана вартість: 14 400 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 90%
поставка товару - 10%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
природний газ
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 320 тисяча кубічних метрів
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації

Інформація про скасування

Номер: 87112107e15a44d58d1a0ad4fb5934b8
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Відповідно пункту 2 частини 8 статті 40 Закону, переговорна процедура закупівлі відміняється замовником у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства щодо закупівель.
Період оскарження: 14.01.2022 13:17 - 25.01.2022 00:00
Дата опублікування: 14.01.2022 13:17
Дата виконання: 14.01.2022 13:17
Статус:
Виконано

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗ.УА"

Оскарження: 31.12.2021 09:33 - 06.01.2022 00:00
Ціна пропозиції 14 400 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.12.2021 09:33
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: f84440992cfa449e8e27bcf1e6c65b13
Ідентифікатор договору: UA-2021-12-31-000689-c-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗ.УА"
Сума договору: 14 400 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 14 400 000.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації