• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

72410000-7 Послуги провайдерів, (Послуги з підключення закладів соціальної інфраструктури до широкосмугового доступу до Інтернету, с. Покровка).

Завершена

225 984.00 UAH з ПДВ
Номер: ac64f2ed7d714b51b27b1d6c6614d62a
Внутрішній номер закупівлі: 13522134
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-12-30-008393-c   
Замовник: Веселинівська селищна рада
Контактна особа: Геннадій Павлюк +380968270599 osvitavesgromada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: В зв’язку з тим, що закупівля – по коду згідно ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 72410000-7 Послуги провайдерів, (Послуги з підключення закладів соціальної інфраструктури до широкосмугового доступу до Інтернету, с. Покровка): - перша закупівля UA-2021-11-01-003352-a не відбулася через відсутність учасників, - друга закупівля UA-2021-11-18-007529-a не відбулася через відсутність учасників, необхідно провести закупівлю шляхом застосування переговорної процедури
Очікувана вартість: 225 984.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
72410000-7 Послуги провайдерів, (Послуги з підключення закладів соціальної інфраструктури до широкосмугового доступу до Інтернету, с. Покровка).
Код ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 57045, Україна, Миколаївська область, с. Покровкаперелік об’єктів згідно проєкта договора, с. Покровка перелік об’єктів згідно проєкта договора На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦИФРОВІ КОМУНІКАЦІЇ"

Оскарження: 30.12.2021 15:25 - 10.01.2022 00:00
Ціна пропозиції 225 984.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.12.2021 15:25
Документи 3
Скарги 0

Контракти

Номер: cd0daffeb06148329c9c57241c4dbba6
Ідентифікатор договору: UA-2021-12-30-008393-c-c1
Постачальник: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦИФРОВІ КОМУНІКАЦІЇ"
Номер договору: 10
Сума договору: 225 984.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 188 320.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 14.01.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання: 14.01.2022 13:14
Статус:
Розірваний
pdf
договор покровка.pdf
pdf
9 цифрком дод угода інтернет ПОКРОВКА після 31 03 2022.pdf
p7s
sign.p7s
PDF
9_цифрком_ду_ПОКРОВКА_до_24_05_2022.PDF
p7s
sign.p7s
PDF
9_цифрком_ду_ПОКРОВКА_до_23_08_2022.PDF
p7s
sign.p7s
PDF
Покровка.PDF
p7s
sign.p7s