-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
72410000-7 Послуги провайдерів, (Послуги з підключення закладів соціальної інфраструктури до широкосмугового доступу до Інтернету, с. Петрівка).
Тендер Prozorro UA-2021-12-30-008030-c
Завершена
50 688.00
UAH з ПДВ
Номер:
3c17ab6033c64dcbad9f3590104f07e2
Внутрішній номер закупівлі:
13521586
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-30-008030-c
Замовник:
Веселинівська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04376044
-
Адреса:
57001, Україна, Миколаївська область, смт. Веселинове, вул. Мозолевського, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Геннадій Павлюк +380968270599 osvitavesgromada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
72410000-7 Послуги провайдерівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
В зв’язку з тим, що закупівля – по коду згідно ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 72410000-7 Послуги провайдерів, (Послуги з підключення закладів соціальної інфраструктури до широкосмугового доступу до Інтернету, с. Петрівка):
- перша закупівля UA-2021-11-01-003352-a не відбулася через відсутність учасників,
- друга закупівля UA-2021-11-18-007529-a не відбулася через відсутність учасників,
необхідно провести закупівлю шляхом застосування переговорної процедури
Очікувана вартість:
50 688.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
72410000-7 Послуги провайдерів, (Послуги з підключення закладів соціальної інфраструктури до широкосмугового доступу до Інтернету, с. Петрівка).
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
57044, Україна, Миколаївська область, с. Петрівка перелік об’єктів згідно проєкта договора, с. Петрівка перелік об’єктів згідно проєкта договора
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦИФРОВІ КОМУНІКАЦІЇ"
Оскарження: 30.12.2021 15:10 - 10.01.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32391576
-
Контактна особа:
Загребенюк А В 9999999999
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, Комсомольський район ВУЛИЦЯ ШЕНГЕЛІЯ будинок 13 корпус 3 квартира 4
Оскарження: 30.12.2021 15:10 - 10.01.2022 00:00
Ціна пропозиції
50 688.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.12.2021 15:10
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
29996bd2e3984c2dace62b04e1cd011c
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-30-008030-c-c1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦИФРОВІ КОМУНІКАЦІЇ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32391576
-
Контактна особа:
Загребенюк А В 9999999999
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, Комсомольський район ВУЛИЦЯ ШЕНГЕЛІЯ будинок 13 корпус 3 квартира 4
Номер договору:
9
Сума договору:
50 688.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
42 240.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
14.01.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
14.01.2022 13:09
Статус:
Розірваний