-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-12-29-011875-c
Завершена
324 000.84
UAH з ПДВ
Номер:
5fb9b9f606aa47d5a2377006d67dbdec
Внутрішній номер закупівлі:
13507135
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-29-011875-c
Замовник:
Кулевчанська сільська рада Білгород-Дністровського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04380643
-
Адреса:
68261, Україна, Одеська область, с. Кулевча, вул. Центральна, 52
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Тетяна Сирова +380962904038 sirovatania86@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Оскарження прийнятих рішень, дій чи бездіяльності замовника щодо триваючого тендера
Обґрунтування умови застосування:
Переговорна процедура застосовується відповідно до п.3 ч.2 ст.40 Закону Закону України «Про публічні закупівлі»: «Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі, оскарження прийнятих рішень, дій чи бездіяльності замовника щодо триваючого тендера після розгляду/оцінки тендерних пропозицій учасників, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків від очікуваної вартості тендера, що оскаржується;» з урахуванням абз. 1 ч. 7 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі»: «Замовник має право укласти договір про закупівлю за результатами застосування переговорної процедури закупівлі у строк не раніше ніж через 10 днів (п’ять днів - у разі застосування переговорної процедури закупівлі з підстав, визначених пунктом 3 частини другої цієї статті, а також у разі закупівлі нафти, нафтопродуктів сирих, електричної енергії, послуг з її передання та розподілу, ......... з дня оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю».
21.12.2021 року було визначено переможця у процедурі закупівлі (UA-2021-11-30-004173-c) електричної енергії. 23.12.2021 року щодо вказаної закупівлі було розпочато процедуру оскарження прийнятих рішень, дій чи бездіяльності замовника після розгляду/оцінки тендерних пропозицій учасників У зв’язку з цим, виникла нагальна потреба здійснити закупівлю електричної енергії на строк, необхідний для проведення процедури оскарження прийнятих рішень, дій чи бездіяльності замовника щодо триваючого тендера після розгляду/оцінки тендерних пропозицій учасників в обсязі, що не перевищує 20 відсотків від очікуваної вартості тендера, що оскаржується.
Очікувана вартість:
324 000.84 UAH з ПДВ
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%
- Подіядата виставлення рахунку
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
64542 Кіловат-година
Період постачання
до 28.02.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗ.УА"
Оскарження: 29.12.2021 17:26 - 04.01.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42468262
-
Контактна особа:
Корнієнко Дмитро Олександрович 0501550123
-
Адреса:
04080, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ОЛЕКСІЯ ТЕРЬОХІНА будинок 8 А
Оскарження: 29.12.2021 17:26 - 04.01.2022 00:00
Ціна пропозиції
324 000.84 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.12.2021 17:26
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
3db15006738a402e98628fb406189cb9
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-29-011875-c-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗ.УА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42468262
-
Контактна особа:
Корнієнко Дмитро Олександрович 0501550123
-
Адреса:
04080, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ОЛЕКСІЯ ТЕРЬОХІНА будинок 8 А
Номер договору:
1
Сума договору:
324 000.84 UAH з ПДВ
Сума договору:
270 000.70 UAH без ПДВ
Період дії договору:
04.01.2022 00:00 - 28.02.2022 00:00
Дата підписання:
04.01.2022 10:52
Статус:
Виконаний