-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-12-29-004719-b
Завершена
2 102 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
7318d47acbc44673b945c7ca9aa46e4e
Внутрішній номер закупівлі:
13499756
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-29-004719-b
Замовник:
Олешанська сільська рада Івано-Франківського району Івано-Франківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04356946
-
Адреса:
78040, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківський район, село Олеша
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Двірник Павло 380968868581 olesharada1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів з 22.11.21 по 08.12.21, № UA-2021-11-22-006119-b та з 08.12.21 по 24.12.21 № UA-2021-12-08-000481-a.
Очікувана вартість:
2 102 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%
- Подіядата виставлення рахунку
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
323384.61 Кіловат-година
Період постачання
01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРИКАРПАТЕНЕРГОТРЕЙД"
Оскарження: 29.12.2021 15:55 - 04.01.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42129720
-
Контактна особа:
Юринець Роман Іванович +380504190988 m.merker@pret.com.ua http://pret.com.ua/
-
Адреса:
76019, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ НАДРІЧНА, будинок 4-Б
Оскарження: 29.12.2021 15:55 - 04.01.2022 00:00
Ціна пропозиції
2 102 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.12.2021 15:55
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
f96bf5c9c1b64112b6d2778e19810d15
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-29-004719-b-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРИКАРПАТЕНЕРГОТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42129720
-
Контактна особа:
Юринець Роман Іванович +380504190988 m.merker@pret.com.ua http://pret.com.ua/
-
Адреса:
76019, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ НАДРІЧНА, будинок 4-Б
Номер договору:
34065
Сума договору:
2 102 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 751 666.67 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Електрична енергія: 6.78000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
05.01.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
05.01.2022 15:00
Статус:
Підписаний