-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Дизельне паливо, бензин А-92
Тендер Prozorro UA-2021-12-29-003202-b
Завершена
1 503 900.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 15 039.00 UAH
мін. крок: 1% або 15 039.00 UAH
Номер:
153e3fdd7a8f46b1b9b4b064731ac3aa
Внутрішній номер закупівлі:
13495285
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-29-003202-b
Замовник:
Відділ освіти Романівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43991422
-
Адреса:
13001, Україна, Житомирська область, селище міського типу Романів, Житомирська область смт.Романів вул.С.Лялевича, 2 Відділ освіти Романівської селищної ради
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лопоха Надія Янківна +380962460231 vira_viza2@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 503 900.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
15 039.00 UAH
Період уточнення:
29.12.2021 12:20 - 04.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
29.12.2021 12:20 - 14.01.2022 12:25
Аукціон:
17.01.2022 15:57 - 17.01.2022 16:26
Період кваліфікації:
17.01.2022 16:26 - 20.01.2022 17:02
Період завантаження договору:
20.01.2022 17:02 - 09.02.2022 17:02
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дизельне паливо
Кількість
46120 літр
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
13001, Україна, Житомирська область, смт.Романів, Місце поставки – у зв’язку з тим, що відділ освіти Романівської селищної ради не має де зберігати нафтопродукти, умовою поставки являється наявність автозаправної станції учасника на території смт. Романів Житомирської області.
На карті
бензин А-92
Кількість
4010 літр
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
13001, Україна, Житомирська область, смт.Романів, Місце поставки – у зв’язку з тим, що відділ освіти Романівської селищної ради не має де зберігати нафтопродукти, умовою поставки являється наявність автозаправної станції учасника на території смт. Романів Житомирської області.
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Калина
Оскарження: 18.01.2022 15:30 - 29.01.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
20418977
-
Контактна особа:
Гилюк Алла Василівна +380414621896 tov-kalina@ukr.net
-
Адреса:
13001, Україна, Житомирська область, Селище міського типу Романів, вул.Небесної Сотні, 18
Оскарження: 18.01.2022 15:30 - 29.01.2022 00:00
Початкова пропозиція
1 275 608.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 275 608.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
18.01.2022 15:30
Відповіді на вимоги
10
Документи
15
Скарги
0
ТОВ "ТД МТК"
Оскарження: 20.01.2022 17:02 - 31.01.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43621716
-
Контактна особа:
Менеджер Третій +380678171010 mtcmanagerthree@gmail.com
-
Адреса:
69096, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул.Гребельна, будинок 5
Оскарження: 20.01.2022 17:02 - 31.01.2022 00:00
Початкова пропозиція
1 443 744.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 443 744.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.01.2022 17:02
Відповіді на вимоги
10
Документи
52
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449359
-
Контактна особа:
Малець Алла Валентинівна 380671744150 BELCHIKAN@UKR.NET http://www.avias.ua
-
Адреса:
49000 , Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, 49000, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ МАНДРИКІВСЬКА, будинок 47, офіс 503
Початкова пропозиція
1 453 770.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 453 770.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
75
Скарги
0
Контракти
Номер:
d764b50976854a51b4ae95b064dc6d17
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-29-003202-b-b1
Постачальник:
ТОВ "ТД МТК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43621716
-
Контактна особа:
Менеджер Третій +380678171010 mtcmanagerthree@gmail.com
-
Адреса:
69096, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул.Гребельна, будинок 5
Номер договору:
8
Сума договору:
1 443 744.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 203 120.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Дизельне паливо: 28.80000 UAH без ПДВ
бензин А-92: 28.80000 UAH без ПДВ
бензин А-92: 28.80000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.01.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання:
31.01.2022 00:00
Статус:
Розірваний