• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Деревинна тріска

Завершена

3 120 000.00 UAH без ПДВ
Номер: c2112d4014d74fed829a48369a98bb63
Внутрішній номер закупівлі: 13482258
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-12-28-013580-c   
Замовник: Комунальне підприємство "Горохівська багатопрофільна лікарня Горохівської міської ради"
Контактна особа: Лещук Світлана Володимирівна +380337921240 hospital.gor@gmail.com http://hospitalgor.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Умова застосування переговорної процедури закупівлі відповідно до п.1 ч.2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі»: якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації
Очікувана вартість: 3 120 000.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Деревинна тріска
Код ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
Кількість 4800 метри кубічні
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 45701, Україна, Волинська область, м. Горохів, вул.Паркова,22 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Ковальчук Сергій Ярославович

Оскарження: 28.12.2021 17:41 - 08.01.2022 00:00
Ціна пропозиції 3 120 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.12.2021 17:41
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: c49054a7018940d6a5cb519903000c19
Ідентифікатор договору: UA-2021-12-28-013580-c-c1
Постачальник: ФОП Ковальчук Сергій Ярославович
Номер договору: 6
Сума договору: 3 031 042.24 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Деревинна тріска: 650.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 11.01.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання: 11.01.2022 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір 6.pdf
p7s
sign.p7s