-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені (Риба свіжеморожена "Хек", риба свіжеморожена "Пангасіус")
Тендер Prozorro UA-2021-12-28-001145-a
Торги відмінено
284 805.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 424.03 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 424.03 UAH
Номер:
12b062948a124e3180ad4e9ba0807b76
Внутрішній номер закупівлі:
13466101
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-28-001145-a
Замовник:
МАЛОДАНИЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04398790
-
Адреса:
62341, Україна, Харківська область, смт Мала Данилівка, вулиця Ювілейна, 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Доброскок Олена Андріївна 380576357457 mdanilovkasovet@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
284 805.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 424.03 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
8 000.00 UAH
Період уточнення:
28.12.2021 11:38 - 03.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
28.12.2021 11:38 - 13.01.2022 17:00
Аукціон:
14.01.2022 14:15 - 14.01.2022 14:38
Період кваліфікації:
з 14.01.2022 14:38
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписЗамовник здійснює усі розрахунки, що передбачені Договором, в безготівковій формі за рахунок коштів місцевого бюджету (КЕКВ 2230 — «Продукти харчування») на підставі видаткової накладної Постачальника протягом 30 (тридцяти) календарних днів з дати її підписання Сторонами
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Риба свіжеморожена "Хек"
Кількість
2250 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Риба свіжеморожена "Пангасіус"
Кількість
750 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Інформація про скасування
Номер:
95af770438374bebb82fba867632d0aa
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Відмінити процедуру закупівлі ЕІА-2021-12-28-001145-а за предметом код ДК 021:2015 - 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені (Риба свіжеморожена "Хек", риба свіжеморожена "Пангасіус")за кодом ДК 021:2015 - 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені, згідно з п.1 ч.І ст.32 Закону України «Про публічні закупівлі» Замовник відміняє закупівлю у разі відсутності подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт чи послуг.
Період оскарження:
31.01.2022 13:26 - 11.02.2022 00:00
Дата опублікування:
31.01.2022 13:26
Дата виконання:
31.01.2022 13:26
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Початкова пропозиція
273 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
270 150.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Відповіді на вимоги
13
Документи
75
Скарги
0
ТОВ "ТОРГІВЕЛЬНИЙ ЦЕНТР "ОЛЕКСІЇВСЬКИЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24126013
-
Контактна особа:
Оксана Подорожна +380502844277 oksana-podorojnaja@ukr.net
-
Адреса:
61051, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ БУКОВА, будинок 34
Початкова пропозиція
280 350.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
270 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги
13
Документи
34
Скарги
0