-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" – 09310000-5 Електрична енергія (Постачання електричної енергії)
Тендер Prozorro UA-2021-12-24-019234-c
Орієнтовна планова кількість споживання на 2022 рік складає 60,000 тис. кВт/год.
Завершена
270 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
6425579297994466bcde7ad03963e630
Внутрішній номер закупівлі:
13450322
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-24-019234-c
Замовник:
ДУБІВСЬКИЙ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ ДУБІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25452513
-
Адреса:
90531, Україна, Закарпатська область, Тячівський район, селище міського типу Дубове, ВУЛИЦЯ МИРУ будинок 124
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Михайло Носа +380673570955 dubove-sch@tyachiv.net.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно пункту 1 частини 2 Статті 40 за результатом двічі відмінених процедур відкритих торгів UA-2021-11-22-014838-a та UA-2021-12-08-014650-c, через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначених Законом «Про публічні закупівлі» /зі змінами/. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі Товариства з обмеженою відповідальністю "Закарпаттяенергозбут" не відрізняються від вимог, що були визначені у тендерній документації
Очікувана вартість:
270 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Постачання електричної енергії
Кількість
60000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗАКАРПАТТЯЕНЕРГОЗБУТ"
Оскарження: 24.12.2021 23:16 - 30.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41999833
-
Контактна особа:
Наталія Німець +380312617100
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, ПЛОЩА ЖУПАНАТСЬКА будинок 18
Оскарження: 24.12.2021 23:16 - 30.12.2021 00:00
Ціна пропозиції
252 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.12.2021 23:16
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
ec22e629be9f424a8067b2a2a90b515a
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-24-019234-c-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗАКАРПАТТЯЕНЕРГОЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41999833
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, ПЛОЩА ЖУПАНАТСЬКА будинок 18
Номер договору:
222265/2022
Сума договору:
252 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
210 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Постачання електричної енергії : 4.20000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
30.12.2021 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
30.12.2021 11:04
Статус:
Виконаний