• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

згідно коду ДК 021:2015 (CPV 2008) – 50230000-6 – Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов'язаного обладнання та супутні послуги «Поточний ремонт та технічне обслуговування мереж вуличного освітлення в c.Абрамівка (КТП-297, КТП-299, КТП-344), с.Нова Павлівка (КТП-282), c.Дмитрівка (КТП-75, КТП-76, КТП-77, КТП-80 КТП-178, КТП-339, КТП-340, КТП-341), с.Калинівка (КТП-73, КТП-312, КТП-313), c.Базилівщина (КТП-25, КТП-27, КТП-28, КТП-29, КТП-338, КТП-355, КТП-372, КТП-9), c.Кошманівка (КТП-20, КТП-21, КТП-39, КТП-40, КТП-49, КТП-50, КТП-54, КТП-280, КТП-281, КТП-360, КТП-373), с.Миронівка (КТП-33, КТП-356, КТП-357), с.Богданівка (КТП-36, КТП-55, КТП-56), c.Сахнівщина (КТП-63, КТП-311, КТП-371), с.Селещина (КТП-107, КТП-108, КТП-109, КТП-119, КТП-120, КТП-121, КТП-137, КТП-138,КТП-306, КТП-334, КТП-337, КТП-351, КТП-361, КТП-366, КТП-369), с.Сухоносівка (КТП-112), с.Тимченківка (КТП-364), с.Латишівка(КТП-128, КТП-365), смт Машівка (КТП-37, КТП-53, КТП-57, КТП-59, КТП-85, КТП-88, КТП-89, КТП-90, КТП-91, КТП-92, КТП-96, КТП-97, КТП-100, КТП-124, КТП-167, КТП-215, КТП-348), с. Новий Тагамлик (КТП-132, КТП-174, КТП-175, КТП-370), с.Вільне (КТП-129), с.Козельщина (КТП-176), с.Огуївка (КТП-177) Полтавської області»

джерело фінансування кошти місцевого бюджету

Завершена

850 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 250.00 UAH
Номер: bf8208d54c5a4ec986fceffd48bf591e
Внутрішній номер закупівлі: 13450058
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-12-24-019105-c   
Замовник: Відділ комунального майна, містобудування, архітектури та земельних ресурсів Машівської селищної ради
Контактна особа: Титаренко Наталія Євгеніївна +380536491065 mashkommaino@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 850 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 4 250.00 UAH
Період уточнення: 24.12.2021 22:24 - 01.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 24.12.2021 22:24 - 11.01.2022 00:00
Аукціон: 11.01.2022 12:53 - 11.01.2022 13:16
Період кваліфікації: 11.01.2022 13:16 - 18.01.2022 12:14
Період завантаження договору: 18.01.2022 12:14 - 07.02.2022 12:14
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
згідно коду ДК 021:2015 (CPV 2008) – 50230000-6 – Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов'язаного обладнання та супутні послуги «Поточний ремонт та технічне обслуговування мереж вуличного освітлення в c.Абрамівка (КТП-297, КТП-299, КТП-344), с.Нова Павлівка (КТП-282), c.Дмитрівка (КТП-75, КТП-76, КТП-77, КТП-80 КТП-178, КТП-339, КТП-340, КТП-341), с.Калинівка (КТП-73, КТП-312, КТП-313), c.Базилівщина (КТП-25, КТП-27, КТП-28, КТП-29, КТП-338, КТП-355, КТП-372, КТП-9), c.Кошманівка (КТП-20, КТП-21, КТП-39, КТП-40, КТП-49, КТП-50, КТП-54, КТП-280, КТП-281, КТП-360, КТП-373), с.Миронівка (КТП-33, КТП-356, КТП-357), с.Богданівка (КТП-36, КТП-55, КТП-56), c.Сахнівщина (КТП-63, КТП-311, КТП-371), с.Селещина (КТП-107, КТП-108, КТП-109, КТП-119, КТП-120, КТП-121, КТП-137, КТП-138,КТП-306, КТП-334, КТП-337, КТП-351, КТП-361, КТП-366, КТП-369), с.Сухоносівка (КТП-112), с.Тимченківка (КТП-364), с.Латишівка(КТП-128, КТП-365), смт Машівка (КТП-37, КТП-53, КТП-57, КТП-59, КТП-85, КТП-88, КТП-89, КТП-90, КТП-91, КТП-92, КТП-96, КТП-97, КТП-100, КТП-124, КТП-167, КТП-215, КТП-348), с. Новий Тагамлик (КТП-132, КТП-174, КТП-175, КТП-370), с.Вільне (КТП-129), с.Козельщина (КТП-176), с.Огуївка (КТП-177) Полтавської області»
Код ДК 021:2015: 50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 39400, Україна, Полтавська область, мст Машівка, вулиці смт. Машівка, та вулиці ТГ Машівського, мст Машівка, вулиці смт. Машівка, та вулиці ТГ Машівського На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПП ЄВРОБУДЕНЕРГО

Оскарження: 18.01.2022 12:14 - 29.01.2022 00:00
Початкова пропозиція 848 320.17 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
848 320.17 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.01.2022 12:14
Відповіді на вимоги 10
Документи 20
Скарги 0
Товариство з обмеженою відповідальністю «Будівельна група Комфорттаун»
Початкова пропозиція 849 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
849 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 17
Скарги 0

Контракти

Номер: a2d12637f4b84cd0804b4e78cdfd4b48
Ідентифікатор договору: UA-2021-12-24-019105-c-b1
Постачальник: ПП ЄВРОБУДЕНЕРГО
Номер договору: 15
Сума договору: 848 320.17 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.01.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання: 31.01.2022 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
дог 15 31.01.2022.pdf
p7s
sign.p7s