• Переговорна процедура (скорочена)
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону
  • 1

Електрична енергія, код 09310000-5 – Електрична енергія за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»

Завершена

1 942 200.00 UAH з ПДВ
Номер: fdb0cde6ef7741349e0422b6bff2a01f
Внутрішній номер закупівлі: 13441072
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-12-24-013999-c   
Замовник: СХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
Контактна особа: Дар'я Василенко +380577022026 zakupkisprosheni@gmail.com https://eag.court.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: 16 листопада 2021 року замовником було прийнято рішення про проведення процедури закупівлі відкриті торги та оголошено закупівлю номер UA-2021-11-16-003799-b. Проте станом на 02 грудня 2021 року було подано менше двох пропозицій, як наслідок торги були відмінені. Тому 03 грудня 2021 року замовником знову було прийнято рішення про проведення процедури закупівлі відкриті торги та оголошено нову закупівлю номер UA-2021-12-03-002916-b. Проте знову ж таки станом на 19 грудня 2021 року було подано менше двох пропозицій, як наслідок торги знову були відмінені. Враховуючи ті обставини, що Замовником було відмінено дві процедури закупівлі за предметом Електрична енергія, код 09310000-5 – Електрична енергія за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” – 09310000-5 – Електрична енергія через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, тендерним комітетом було прийнято рішення застосувати, як виняток, переговорну процедуру закупівлі, відповідно до пункту 1 частини 2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25 грудня 2015 року № 922-VIII (в редакції Закону № 114-IX від 19.09.2019).
Очікувана вартість: 1 942 200.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 390000 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 61058, Україна, Харківська область, Харків, проспект Незалежності, 13 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МЕГАЕНЕРГО ПОСТАЧ"

Оскарження: 24.12.2021 15:17 - 30.12.2021 00:00
Ціна пропозиції 1 942 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.12.2021 15:17
Документи 1
Скарги 0

Контракти

Номер: 74056ea3310f4d69aabef4b09ad03928
Ідентифікатор договору: UA-2021-12-24-013999-c-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МЕГАЕНЕРГО ПОСТАЧ"
Номер договору: 61/21
Сума договору: 586 375.08 UAH з ПДВ
Сума договору: 488 645.90 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Електрична енергія: 4.98000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.12.2021 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання: 31.12.2021 15:00
Статус:
Розірваний
pdf
Договір ел.енергія 2022.pdf
pdf
Додаткова угода №1.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода №2.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода №3.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода №4 .pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода №5.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода №6 розірвання договору.pdf
p7s
sign.p7s