-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
CPV 09310000-5 по ДК 021:2015 - Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-12-24-002949-a
Завершена
75 584 980.00
UAH з ПДВ
Номер:
551b7f1d67f549b7a9dd997c33a2b897
Внутрішній номер закупівлі:
13436152
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-24-002949-a
Замовник:
ЛИСИЧАНСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО ВИДОБУТКУ, ОБРОБЦІ, РЕАЛІЗАЦІЇ ВОДИ ТА ОЧИЩЕННЮ СТОКІВ "ЛИСИЧАНСЬКВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03339851
-
Адреса:
93106, Україна, Луганська область, Лисичанськ, ВУЛИЦЯ ІМ. В.СОСЮРИ, будинок 168
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Можнякова Ольга Геннадіївна 380645174362 LISVODA.OMTS@GMAIL.COM http://lisvoda.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Обґрунтування умови застосування:
Згідно п.1 ч.2. ст.40 переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної Законом.
Очікувана вартість:
75 584 980.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписМожливість відстрочки платежу не більше 30 календарних днів
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
CPV 09310000-5 по ДК 021:2015 - Електрична енергія
Кількість
14997020 Кіловат-година
Період постачання
01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЕНСОЛ УКРАЇНА"
Оскарження: 24.12.2021 13:54 - 30.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40692920
-
Контактна особа:
Рябенко В.П. +30977813280
-
Адреса:
03150, Україна, Київська область, Київ, Антоновича
Оскарження: 24.12.2021 13:54 - 30.12.2021 00:00
Ціна пропозиції
75 584 980.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.12.2021 13:54
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
dae47c16eca04da4a83a9d1c7ee4184c
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-24-002949-a-a1
Постачальник:
ТОВ "ЕНСОЛ УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40692920
-
Контактна особа:
Рябенко В.П. +30977813280
-
Адреса:
03150, Україна, Київська область, Київ, Антоновича
Номер договору:
04/22
Сума договору:
75 584 980.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
62 987 483.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.12.2021 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
31.12.2021 00:00
Статус:
Підписаний