-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
сейфи, код згідно з ДК 021:2015 - 44420000-0 (будівельні товари)
Тендер Prozorro UA-2021-12-24-010850-c
Торги не відбулися
44 145.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 441.45 UAH
мін. крок: 1% або 441.45 UAH
Номер:
841c4c8194e040009ad10c6e916b1340
Внутрішній номер закупівлі:
13435334
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-24-010850-c
Замовник:
МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА МІСТА ХЕРСОНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03355726
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон, ПЛОЩА ІМЕНІ Ю.ТУТУШКІНА, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Інна Вікторівна Панова +380952774234 tendervoda@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44420000-0 Будівельні товариАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
44 145.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
441.45 UAH
Період уточнення:
24.12.2021 13:36 - 10.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
24.12.2021 13:36 - 20.01.2022 10:00
Аукціон:
з 21.01.2022 15:14
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях180 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
сейф офісний
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 31.12.2023
Місце постачання
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, пл. ім. Ю.Тутушкіна, буд. 9
На карті
картотека для трудових
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2023
Місце постачання
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, пл. ім. Ю.Тутушкіна, буд. 9
На карті