• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Електрична енергія на 2022 рік

Торги не відбулися

318 700.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 187.00 UAH
Номер: 30477e7c69a94653bc027c2c3d69bec6
Внутрішній номер закупівлі: 13426661
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-12-24-002889-b   
Замовник: КЗ "Обласна універсальна наукова бібліотека імені Олега Ольжича" Житомирської обласної ради
Контактна особа: Ступак Олександр Анатолійович +380412418696 admin-lib@lib.zt.ua http://www.lib.zt.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 318 700.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 3 187.00 UAH
Період уточнення: 24.12.2021 11:18 - 30.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 24.12.2021 11:18 - 09.01.2022 00:00
Аукціон: з 10.01.2022 11:22
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія на 2022 рік
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 66395 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 10014, Україна, Житомирська область, м.Житомир, Новий Бульвар,4 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ"
Початкова пропозиція 290 462.72 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
290 462.72 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги 11
Документи 90
Скарги 0