-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
- 1
Електрична енергія (09310000-5- Електрична енергія) код згідно ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник 09310000-5 - Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-12-24-003606-c
Завершена
2 700 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
a1d1068ac8594c06a857c007dbab2979
Внутрішній номер закупівлі:
13422686
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-24-003606-c
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДИРЕКЦІЯ БУДИНКУ ДЕРЖАВНИХ ХУДОЖНІХ КОЛЕКТИВІВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21608289
-
Адреса:
01032, Україна, м. Київ, м. Київ, бул. Тараса Шевченка, буд. 50-52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сергій Валерійович Борисов +380444867178 bdhk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Процедури відкритих торгів на закупівлю товару - Електрична енергія (09310000-5- Електрична енергія) код згідно ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник 09310000-5 - Електрична енергія (закупівля № UA-2021-11-09-009534-b та закупівля № UA-2021-11-25-007193-a) були відмінені через відсутність достатньої кількості учасників.
Документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі:
1. ЗВІТ про результати проведення процедури закупівлі UA-2021-11-09-009534-b Дата формування звіту: 25 листопада 2021 (https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-11-09-009534-b/print/report/pdf)
2. ЗВІТ про результати проведення процедури закупівлі UA-2021-11-25-007193-a Дата формування звіту: 21 грудня 2021 (https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-11-25-007193-a/print/report/pdf)
Очікувана вартість:
2 700 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунковим періодом за цим Договором є 1 календарний місяць. Оплата рахунка Постачальника за цим Договором має бути здійснена Споживачем у строк, визначений у рахунку, який не може бути меншим 5 (п’яти) робочих днів з моменту отримання його Споживачем, або в строк, визначений у комерційній пропозиції, прийнятій Споживачем
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія (09310000-5- Електрична енергія) код згідно ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник 09310000-5 - Електрична енергія
Кількість
450000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КИЇВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ"
Оскарження: 24.12.2021 10:59 - 30.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41916045
-
Контактна особа:
Пономаренко Ю.О. +380442771818
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ЮРІЯ ІЛЛЄНКА будинок 31
Оскарження: 24.12.2021 10:59 - 30.12.2021 00:00
Ціна пропозиції
2 025 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.12.2021 10:59
Документи
5
Скарги
0
Контракти
Номер:
36d84e3f11cf428289e8bdc08581a663
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-24-003606-c-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КИЇВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41916045
-
Контактна особа:
Пономаренко Ю.О. +380442771818
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ЮРІЯ ІЛЛЄНКА будинок 31
Номер договору:
3104425П-Т122
Сума договору:
2 025 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 687 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
04.01.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
04.01.2022 10:00
Статус:
Виконаний