• Переговорна процедура (скорочена)
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Дизельне пальне за ДК 021:2015: 09130000-9 «Нафта і дистиляти»

Торги відмінено

518 000.00 UAH з ПДВ
Номер: af9f7bad167b42dbbd6d88a37c56c3c8
Внутрішній номер закупівлі: 13394593
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-12-23-005086-b   
Замовник: Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Деснянського району м. Києва
Контактна особа: Аміров Дмитро Ібрагімович 380445159374 kkdesntender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Замовником було двічі оголошено відкриті торги на закупівлі товарів Дизельне пальне за ДК 021:2015: 09130000-9 «Нафта і дистиляти»: рішенням уповноваженої особи, оформлене Протоколом № 1397/2021 від 01.11.2021 р. було оголошено закупівлю номер якої в електронній системі UA-2021-11-01-009576-a та рішенням уповноваженої особи, оформлене Протоколом № 1526/2021 від 17.11.2021 р. було оголошено закупівлю номер якої в електронній системі UA-2021-11-17-004159-c. Оскільки, двічі було відмінено процедуру відкритих торгів через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначено ЗУ «Про публічні закупівлі», було вирішено здійснити закупівлю такого товару за переговорною процедурою закупівлі відповідно до пункту 1 частини 2 статті 40 ЗУ «Про публічні закупівлі».
Очікувана вартість: 518 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дизельне пальне за ДК 021:2015: 09130000-9 «Нафта і дистиляти»
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 15000 літр
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації

Інформація про скасування

Номер: 31ff19a4373745a3bd0f1cb9cf8fe529
Причина скасування: Непідписання договору про закупівлю у строк 35 днів (20 днів - у разі застосування скороченної переговорної процедури закупівлі)
Опис причини скасування: Відповідно до п.5 ч. 8 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» (надалі по тексту Закон) переговорна процедура закупівлі відміняється замовником у разі непідписання договору про закупівлю у строк 20 днів (20 днів - у разі застосування переговорної процедури закупівлі з підстав, визначених п. 3 ч. 2 цієї статті, а також у разі закупівлі нафти, нафтопродуктів сирих, електричної енергії, послуг з її передання та розподілу, централізованого постачання теплової енергії, централізованого постачання гарячої води, послуг з централізованого опалення, телекомунікаційних послуг, у тому числі з трансляції радіо- та телесигналів, послуг з централізованого водопостачання та/або водовідведення та послуг з перевезення залізничним транспортом загального користування) з дня оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю. Оскільки повідомлення про намір укласти договір про закупівлю дизельного пального за ДК 021:2015: 09130000-9 «Нафта і дистиляти» було оприлюднено 23.12.2021, а станом на 20.01.2022 сторони не підписали договір, тому керуючись п.5 ч.8 ст.40 Закону України «Про публічні закупівлі» - Вирішив: Відмінити переговорну процедуру закупівлі дизельне пальне за ДК 021:2015: 09130000-9 «Нафта і дистиляти», номер процедури закупівлі в електронній системі закупівель: UA-2021-12-23-005086-b у зв’язку з непідписання договору про закупівлю у строк 20 днів з дня оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю.
Період оскарження: 20.01.2022 13:55 - 31.01.2022 00:00
Дата опублікування: 20.01.2022 13:55
Дата виконання: 20.01.2022 13:55
Статус:
Виконано

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГЛУСКО-КАРТ УКРАЇНА»

Оскарження: 23.12.2021 13:50 - 29.12.2021 00:00
Ціна пропозиції 518 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.12.2021 13:50
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: c0bee3ace90c491baa5184e5c6f03a04
Ідентифікатор договору: UA-2021-12-23-005086-b-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГЛУСКО-КАРТ УКРАЇНА»
Сума договору: 518 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 518 000.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації