-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 2
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-12-23-004642-b
Торги не відбулися
2 755 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 13 776.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 13 776.00 UAH
Номер:
038e9a1e9fef44fa8cb764d298ff40d2
Внутрішній номер закупівлі:
13391967
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-23-004642-b
Замовник:
КП "Пирятинський міський водоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31873639
-
Адреса:
37000, Україна, Полтавська область, Пирятин, вул. Приудайський узвіз, буд.31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Габрієлян Світлана Юріївна +380535831575 olga.vodokanal@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 755 200.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
13 776.00 UAH
Період уточнення:
23.12.2021 13:06 - 30.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
23.12.2021 13:06 - 09.01.2022 00:00
Аукціон:
з 10.01.2022 11:59
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях25 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
459200 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
37000, Україна, Полтавська область, місто Пирятин, Приудайський узвіз, буд. 31
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42223804
-
Контактна особа:
Лелюк Станіслав 380999829120 kans@energo.pl.ua
-
Адреса:
36022, Україна, Полтавська область, Полтава, вул. ПАНЯНКА, буд. 65Б
Початкова пропозиція
1 887 312.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 887 312.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
62
Скарги
0