• Переговорна процедура (скорочена)
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Природний газ

Завершена

910 008.00 UAH з ПДВ
Номер: f45e48e313874ef4bff7761997a7fe31
Внутрішній номер закупівлі: 1338894
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-11-10-002371-b   
Замовник: Державний навчальний заклад "Бучацьке професійно-технічне училище"
Контактна особа: Наталія Сень +380678104626 ptubuchach@ukr.net http://ptu26-buchach.ucoz.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: п.3 ч.2 ст.35 Закону України "Про публічні закупівлі" - нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку із виникненням особливих економічних чи соціальних обставин, що унеможливлюють дотримання замовниками строків для проведення тендеру, а саме пов’язаних з негайною ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій, а також наданням у встановленому порядку Україною гуманітарної допомоги іншим державам. Застосування переговорної процедури закупівлі у таких випадках здійснюється за рішенням замовника щодо кожної процедури
Очікувана вартість: 910 008.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 90000 метри кубічні
Період постачання 17.11.2017 - 31.12.2017
Місце постачання 48400, Україна, Тернопільська область, м. Бучач, вул. Міцкевича, 31а На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Тернопільоблгаз"

Оскарження: 10.11.2017 15:00 - 16.11.2017 00:00
Ціна пропозиції 910 008.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.11.2017 15:15
Документи 3
Скарги 0

Контракти

Номер: 448f94f7259c4937a722630efbac4c58
Ідентифікатор договору: UA-2017-11-10-002371-b-b1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "Тернопільоблгаз"
Номер договору: 03/д-011
Сума договору: 910 008.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 17.11.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання: 17.11.2017 10:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір.pdf
p7s
sign.p7s