• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Паливні брикети

Торги не відбулися

162 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 16.00 UAH
Номер: bfc400f10d1c4a829eefcfd90871bf9a
Внутрішній номер закупівлі: 1336926
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-11-02-000756-b   
Замовник: Харківський національний університет внутрішніх справ
Контактна особа: Зайцев Олексій Леонідович +380677269022 vadym@gorokh.net http://www.univd.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 162 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 16.00 UAH
Період уточнення: 02.11.2017 14:30 - 07.11.2017 14:35
Період прийому пропозицій: 02.11.2017 14:30 - 17.11.2017 14:35

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Паливні брикети
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 54 тонни
Період постачання до 20.12.2017
Місце постачання 61080, Україна, Харківська область, Харків, пр-т Льва Ландау, буд. 27 На карті