-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Свинина н/ж охолоджена , печінка свиняча охолоджена, яловичина охолоджена ДК 021:2015 15110000-2 М'ясо
Тендер Prozorro UA-2021-12-22-003888-c
Місце поставки: їдальні закладів середньої освіти та закладів дошкільної освіти Куликівської селищної ради
Торги не відбулися
460 548.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 302.74 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 302.74 UAH
Номер:
ab48693e679d4a50856858f49e6e95f7
Внутрішній номер закупівлі:
13343564
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-22-003888-c
Замовник:
Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41859118
-
Адреса:
16300, Україна, Чернігівська область, смт. Куликівка, вул. Пирогова, 5А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Юлія Гринь +380464321529 grinys1204@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
460 548.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 302.74 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
13 816.44 UAH
Період уточнення:
22.12.2021 10:31 - 28.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
22.12.2021 10:31 - 07.01.2022 00:00
Аукціон:
з 10.01.2022 14:25
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
15113000-3 - Свинина н/ж охолоджена
Кількість
2542 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
15114000-0 - Печінка свиняча охолоджена
Кількість
210 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
15111100-0 - Яловичина охолоджена
Кількість
525 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації