-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Додаткові роботи по об'єкту"«Капітальний ремонт з термомодернізації будівлі Петрівського НВК Покровської районної ради Донецької області» с.Петрівка,вул.Центральна,1 Покровського району Донецької області"
Тендер Prozorro UA-2021-12-22-001240-b
Закупівля додаткових робіт за договором, укладеного за результатом проведення відкритих торгів, здійснюється протягом 3-х років після укладення договору про закупівлю і загальна вартість таких робіт не перевищує 50% ціни основного договору про закупівлю
Завершена
794 254.81
UAH з ПДВ
Номер:
6a55df60cc374b52a4974f50a3dbc4e4
Внутрішній номер закупівлі:
13341253
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-22-001240-b
Замовник:
Навчально-виховний комплекс"Петрівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Селидівської міської ради Донецької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25703530
-
Адреса:
85364, Україна, Донецька область, село Петрівка Покровського району, вулиця Центральна ,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Янчук Олена Олександрівна 380955573869 petrivkanvk2015@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Умова застосування:
У замовника після укладення договору про закупівлю виникла необхідність у закупівлі додаткових робіт чи послуг, пов’язаних з предметом закупівлі основного договору, в того самого виконавця робіт/надавача послуг. Можливість і умови виконання таких додаткових робіт чи надання послуг можуть бути передбачені в основному договорі про закупівлю, укладеному за результатами проведення закупівлі. Закупівля додаткових робіт чи послуг у того самого виконавця робіт/надавача послуг здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення закупівлі
Обґрунтування умови застосування:
За результатами процедури відкритих торгів( оголошення UA-2020-03-25-004027-b ) між Петрівським НВК та ВППП "Колоксай" 29.04.2020 року було укладено договір №3. Однак у ході виконання робіт за Договором виникли додаткові будівельно-монтажні роботи та заміна існуючого обладнання, не передбачені проектом з капітального ремонту. Додаткові роботи пов'язані між собою у технологічному процесі та виконуються в межах одного будівельного майданчика у рамках одного зазначеного об'єкта. З метою уникнення проблем технічного характеру, беручи до уваги необхідність забезпечення сумісності технологій,обладнання і матеріалів з наявними, закупівлю додаткових робіт необхідно здійснити з попереднім виконавцем.Додаткові роботи технічно та економічно пов'язані з вищезазначеним договором. Такі роботи включено до проекту капітального ремонту шляхом коригування ПКД та висновком експертизи. Без здійснення додаткових робіт неможливе закінчення всіх передбачених основним договором робіт, та введення об'єкту в експлуатацію . Враховуючи вищевикладене,вважається необхідним здійснити закупівлю додаткових робіт, як вийняток , у ВППП "Колоксай" шляхом обрання переговорної скороченої процедури закупівлі.
Очікувана вартість:
794 254.81 UAH з ПДВ
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- ОписВиконання додаткових робіт по об'єкту"«Капітальний ремонт з термомодернізації будівлі Петрівського НВК Покровської районної ради Донецької області» с.Петрівка,вул.Центральна,1 Покровського району Донецької області"
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Додаткові роботи по об'єкту"«Капітальний ремонт з термомодернізації будівлі Петрівського НВК Покровської районної ради Донецької області» с.Петрівка,вул.Центральна,1 Покровського району Донецької області"
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
85364, Україна, Донецька область, село Петрівка Покровського району, вулиця Центральна ,1
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Виробничо-промислове приватне підприємство "Колоксай"
Оскарження: 22.12.2021 09:59 - 28.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
31036545
-
Контактна особа:
Пропіснов Андрій Михайлович +380675312511 str.k716@ukr.net
-
Адреса:
37600, Україна, Полтавська область, Миргород, Гоголя, буд.112
Оскарження: 22.12.2021 09:59 - 28.12.2021 00:00
Ціна пропозиції
794 254.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.12.2021 09:59
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
974d359d5bee482c9818664fea5082ff
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-22-001240-b-c1
Постачальник:
Виробничо-промислове приватне підприємство "Колоксай"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31036545
-
Контактна особа:
Пропіснов Андрій Михайлович +380675312511 str.k716@ukr.net
-
Адреса:
37600, Україна, Полтавська область, Миргород, Гоголя, буд.112
Номер договору:
3/1-12
Сума договору:
794 254.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.12.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
28.12.2021 15:00
Статус:
Виконаний