-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з обслуговування програмного забезпечення
Тендер Prozorro UA-2017-11-01-002408-a
Детальна інформація стосовно предмету закупівлі зазначена в документації, яка додається до закупівлі
Торги не відбулися
1 500 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 500.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 1 500.00 UAH
Номер:
0acf01ba95c94cdb807ffc306ea6e2a8
Внутрішній номер закупівлі:
1333506
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-11-01-002408-a
Замовник:
Філія "ЦТС" Ліски" ПАТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081373
-
Адреса:
02092, Україна, Київська обл., Київ, вул.Довбуша, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Быховченко Иван Иванович 067-556-92-79 ez@liski.ua http://liski.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
72250000-2 Послуги, пов’язані із системами та підтримкоюАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 500 000.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 500.00 UAH
Період уточнення:
01.11.2017 15:39 - 06.11.2017 17:00
Період прийому пропозицій:
01.11.2017 15:39 - 16.11.2017 17:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з обслуговування програмного забезпечення
Кількість
1 лот
Період постачання
16.11.2017 - 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АПЕКС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32246453
-
Контактна особа:
Кипиченко Анатолій Анатолійович +380674446232 kypychenko@yahoo.com
-
Адреса:
01001, Украина, КИЇВ М, КИЇВ М, ВУЛ ВІКЕНТІЯ БЕРЕТТІ Д. 10 КВ. 113
Початкова пропозиція
1 495 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 495 000.00 UAH без ПДВ
Документи
30
Скарги
0