• Переговорна процедура (скорочена)
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з централізованого водовідведення.

Завершена

870 960.00 UAH з ПДВ
Номер: 619f850fac2a4d7495724136916583ba
Внутрішній номер закупівлі: 13310958
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-12-21-008730-c   
Замовник: ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДРАГНАВА" АВАНГАРДІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Контактна особа: Наталя Татарчук +380487401665 dragnava2020@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 90430000-0 Послуги з відведення стічних водАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відповідно до частини 1 статті 5 Закону України «Про природні монополії» від 20.04.2000 р. № 1682-ІІІ регулюється діяльність суб’єктів природних монополій у таких сферах: централізоване водопостачання та централізоване водовідведення. Відповідно до частини 2 статті 5 Закону України «Про природні монополії» від 20.04.2000 р. № 1682-ІІІ зведений перелік суб’єктів природних монополій ведеться Антимонопольним комітетом України на підставі реєстрів суб’єктів природних монополій у сфері житлово-комунального господарства, що формуються національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, а в інших сферах, у яких діють суб’єкти природних монополій, — національними комісіями регулювання природних монополій у відповідній сфері або органами виконавчої влади, що здійснюють функції такого регулювання до створення зазначених комісій. Відповідно до інформації зведеного переліку суб’єктів природних монополій, розміщеного на офіційному вебсайті Антимонопольного комітету України (http://www.amc.gov.ua), встановлено, що ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСЮ "ІНФОКС" включено до зведеного переліку суб’єктів природних монополій на території Одеської області. Інформацією, що міститься в Ліцензійному реєстрі Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, на офіційному вебсайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) (http://www.nerc.gov.ua), встановлено, що ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСЮ "ІНФОКС" має ліцензію на провадження господарської діяльності надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення. У зв’язку з вищевикладеним послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення можуть бути надані виключно ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСЮ "ІНФОКС" у зв’язку з відсутністю конкуренції з технічних причин. Документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі: ліцензія видана постановою НКРЕКП (рішення № 522 від 28.02.2020 р.) ; інформація щодо переліку суб’єктів природних монополій на офіційному веб сайті Антимонопольного комітету України: http://www.amc.gov.ua.
Очікувана вартість: 870 960.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з централізованого водовідведення.
Код ДК 021:2015: 90430000-0 Послуги з відведення стічних вод
Кількість 190000 метри кубічні
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФІЛІЯ "ІНФОКСВОДОКАНАЛ"

Оскарження: 21.12.2021 12:47 - 27.12.2021 00:00
Ціна пропозиції 870 960.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.12.2021 12:47
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: d5305cc0b6814a5a9e6fa59c1bf4e695
Ідентифікатор договору: UA-2021-12-21-008730-c-c1
Постачальник: ФІЛІЯ "ІНФОКСВОДОКАНАЛ"
Номер договору: 146/22 с
Сума договору: 870 960.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 725 800.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.01.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання: 04.01.2022 10:50
Статус:
Виконаний
pdf
Договор водовідведення.pdf
pdf
ДУ водовідведення.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s