-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»: код - 55510000-8 Послуги їдалень (Послуги з організації харчування учнів пільгових категорій)
Тендер Prozorro UA-2021-12-21-002919-b
Завершена
606 375.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 031.87 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 031.87 UAH
Номер:
7f6b94c1defb464990ccc35abf0bf578
Внутрішній номер закупівлі:
13307464
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-21-002919-b
Замовник:
Тернопільська загальноосвітня школа I-III ступенів №16 імені Володимира Левицького Тернопільської міської ради Тернопільської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
14039974
-
Адреса:
46027, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, Винниченка, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мирон Надія 380978103040 nadiya.myron16@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
606 375.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 031.87 UAH
Період уточнення:
21.12.2021 11:16 - 27.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
21.12.2021 11:16 - 06.01.2022 10:00
Аукціон:
10.01.2022 15:44 - 10.01.2022 16:07
Період кваліфікації:
10.01.2022 16:07 - 13.01.2022 11:21
Період завантаження договору:
13.01.2022 11:21 - 02.02.2022 11:21
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписПротягом 10 календарних днів з моменту підписання сторонами акта про надання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»:
код - 55510000-8 Послуги їдалень (Послуги з організації харчування учнів пільгових категорій)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП Жукорська Ольга Олексіївна
Оскарження: 13.01.2022 11:21 - 24.01.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2072310580
-
Контактна особа:
Жукорська Ольга Олексіївна 380964669296 olga-zhukorska@ukr.net
-
Адреса:
47720, Україна, Тернопільська область, с.Петриків, вул. Тернопільська кв.43
Оскарження: 13.01.2022 11:21 - 24.01.2022 00:00
Початкова пропозиція
606 375.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
606 375.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.01.2022 11:21
Відповіді на вимоги
10
Документи
60
Скарги
0
ФОП Бурняк Ольга Йосипівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2387919304
-
Контактна особа:
Бурняк Ольга Йосипівна +380975675243 olgaburnak776@gmail.com
-
Адреса:
47724, Україна, Тернопільська область, селище міського типу, Тернопільський р-н, смт. В.Березовиця, вул. Енергетична 13, кв.30
Початкова пропозиція
606 375.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
606 375.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
50
Скарги
0
Контракти
Номер:
529b5ff9f37348c6b566e1adbc7fcd9e
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-21-002919-b-b1
Постачальник:
ФОП Жукорська Ольга Олексіївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2072310580
-
Контактна особа:
Жукорська Ольга Олексіївна 380964669296 olga-zhukorska@ukr.net
-
Адреса:
47720, Україна, Тернопільська область, с.Петриків, вул. Тернопільська кв.43
Номер договору:
1
Сума договору:
148 505.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»:
код - 55510000-8 Послуги їдалень (Послуги з організації харчування учнів пільгових категорій): 35.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
24.01.2022 11:00
Статус:
Виконаний