-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Бензин та дизельне пальне (ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистиляти)
Тендер Prozorro UA-2021-12-20-017066-c
Критерії оцінки -100% ціна
Торги не відбулися
1 547 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 15 475.00 UAH
мін. крок: 1% або 15 475.00 UAH
Номер:
254592e08b7e4e34af2c1590949e258a
Внутрішній номер закупівлі:
13285766
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-20-017066-c
Замовник:
Комунальне підприємство "Семенівське" Семенівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
33141501
-
Адреса:
15400, Україна, Чернігівська область, м. Семенівка, вул. Червона площа, буд. 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Коротка +380684697444 kpsemenivskebuhgalteria@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 547 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
15 475.00 UAH
Період уточнення:
20.12.2021 16:11 - 29.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
20.12.2021 16:11 - 08.01.2022 23:59
Аукціон:
з 10.01.2022 15:26
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
бензин А-95
Кількість
15000 літр
Період постачання
до 31.12.2022
Дизельне пальне
Кількість
40000 літр
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПП ТТ-Нафта
×
-
Код ЄДРПОУ:
37021932
-
Контактна особа:
Ріпко Олександр Анатолійович +380462723534 lyavers@ukr.net
-
Адреса:
14001, Україна, Чернігівська область, Чернігів, вул. Робоча,6
Початкова пропозиція
1 525 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 525 800.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
4
Скарги
0