-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
15330000-0 - Оброблені фрукти та овочі (Горошок зелений заморожений; Квасоля заморожена; Огірок квашений; Родзинки; Курага; Сухофрукти; Ягоди заморожені; Плоди шипшини; Томатне пюре; Чорнослив; Капуста квашена; Томатна паста)
Тендер Prozorro UA-2021-12-20-003098-a
Торги не відбулися
340 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 710.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 710.00 UAH
Номер:
78d8ba9f77ef41a690426417e5f48138
Внутрішній номер закупівлі:
13280209
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-20-003098-a
Замовник:
КЗ "ЗЕЛЕНОГАЙСЬКА СШ" ХОР
×
-
Код ЄДРПОУ:
14107285
-
Адреса:
62460, Україна, Харківська область, селище міського типу Високий, вулиця Театральна 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Донченко Владислав Юрійович +380662646767 intzelgaj@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
340 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 710.00 UAH
Період уточнення:
20.12.2021 15:01 - 26.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
20.12.2021 15:01 - 05.01.2022 13:30
Аукціон:
з 06.01.2022 14:22
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Горошок зелений заморожений
Кількість
1200 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Квасоля заморожена
Кількість
300 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Огірок квашений
Кількість
320 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Родзинки
Кількість
200 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Курага
Кількість
50 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Сухофрукти
Кількість
300 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Ягоди заморожені
Кількість
250 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Плоди шипшини
Кількість
250 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Томатне пюре
Кількість
300 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Чернослив
Кількість
80 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Капуста квашена
Кількість
100 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Томатна паста
Кількість
200 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022