-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Спеціальні меблі: шафи книжкові, шафи для одягу, столи (власно)
Тендер Prozorro UA-2017-10-30-001656-a
Торги не відбулися
167 638.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 676.38 UAH
мін. крок: 1% або 1 676.38 UAH
Номер:
6066cc8474114f8aae49940929b668ab
Внутрішній номер закупівлі:
1324298
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-10-30-001656-a
Замовник:
Філія «Головний інформаційно-обчислювальний центр» публічного акціонерного товариства «Українська залізниця»
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081258
-
Адреса:
01030, Україна, Київська обл., Київ, вул. І. Франка, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Коваль Іван Сергійович +38 (044) 445 29 02 ikoval@sw.uz.gov.ua http://www.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39120000-9 Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
167 638.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 676.38 UAH
Період уточнення:
30.10.2017 16:19 - 04.11.2017 20:00
Період прийому пропозицій:
30.10.2017 16:19 - 14.11.2017 20:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Спеціальні меблі: шафи книжкові, шафи для одягу, столи (власно)
Кількість
133 штуки
Період постачання
до 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БІЗНЕС МЕБЛІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40424747
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БІЗНЕС МЕБЛІ" +380503809296 info@business-mebel.com.ua http://www.business-mebel.com.ua/
-
Адреса:
Україна, 04215, м.Київ, Подільський район, ПРОСПЕКТ ГОНГАДЗЕ, будинок 32-А, квартира 3
Початкова пропозиція
167 638.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
167 638.00 UAH з ПДВ
Документи
22
Скарги
0