-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Подарункові набори для проведення урочистих та святкових заходів до Дня Святого Миколая та новорічних свят
Тендер Prozorro UA-2017-11-10-001006-a
Торги відмінено
30 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 300.00 UAH
мін. крок: 1% або 300.00 UAH
Номер:
0b16e577f8334c238e25f79cae3f50c7
Внутрішній номер закупівлі:
1323685
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-11-10-001006-a
Замовник:
Управління праці та соціального захисту населення Вінницької районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
03191928
-
Адреса:
21032, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул.Грибоєдова, 10а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тютюнник Ольга Василівна +380432664922 03191928@mail.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
30 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
300.00 UAH
Період уточнення:
10.11.2017 15:36 - 14.11.2017 15:41
Період прийому пропозицій:
14.11.2017 15:41 - 16.11.2017 15:41
Аукціон:
з 17.11.2017 13:21
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Подарункові набори для проведення урочистих та святкових заходів до Дня Святого Миколая та новорічних свят
Кількість
430 штуки
Період постачання
27.11.2017 - 28.11.2017
Інформація про скасування
Номер:
126a12c5f10e48b9b64b4129378510a7
Опис причини скасування:
Необхідність внесення змін до оголошення про проведення закупівлі через систему електронних торгів
Дата опублікування:
14.11.2017 17:00
Статус:
Виконано