-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з проведення лабораторних досліджень біологічних матеріалів пацієнтам за направленнями лікарів
Тендер Prozorro UA-2021-12-16-005755-b
Торги не відбулися
2 420 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 12 100.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 12 100.00 UAH
Номер:
d9686b9da8da454793db50f06eda4957
Внутрішній номер закупівлі:
13193004
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-16-005755-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПІВДЕННОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ №1 ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38743499
-
Адреса:
62456, Україна, Харківська область, смт Буди, Харківський район, ВУЛИЦЯ ФАЯНСОВЩИК, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Цвіркун Світлана Василівна 380577460300 CPMD1EKONOM@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015:
85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 420 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
12 100.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
72 000.00 UAH
Період уточнення:
16.12.2021 13:45 - 22.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
16.12.2021 13:45 - 01.01.2022 00:00
Аукціон:
з 04.01.2022 13:51
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата наданих послуг здійснюється Замовником протягом 15 (п’ятнадцяти) банківських днів з дня підписання Акта надання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з проведення лабораторних досліджень біологічних матеріалів пацієнтам за направленнями лікарів
Кількість
40000 послуга
Період постачання
до 31.12.2022