• Відкриті торги
  • Мультилотова
  • КЕП

Персональні комп’ютери та ноутбуки

Персональні комп’ютери та ноутбуки

Торги не відбулися

615 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 1 537.50 UAH
Номер: c557d509ef9e47ac9ea15a06e41c971c
Внутрішній номер закупівлі: 1319054
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-10-27-001427-b   
Замовник: Державна установа "Український інститут книги"
Контактна особа: Гевак Яна Василівна 380637922434 bookinstitute@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 615 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 27.10.2017 15:14 - 03.11.2017 18:00
Період прийому пропозицій: 27.10.2017 15:14 - 13.11.2017 18:00

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴307 500.00 Персональні комп’ютери
  • Лот №2 ₴307 500.00 Ноутбуки