-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Сервери
Тендер Prozorro UA-2017-10-06-002167-b
Завершена
812 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 2 420.00 UAH
мін. крок: 0.3% або 2 420.00 UAH
Номер:
f2c762399d9242daa3f8d1902323a95b
Внутрішній номер закупівлі:
1318397
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-10-06-002167-b
Замовник:
Донецька обласна державна адміністрація
×
-
Код ЄДРПОУ:
00022473
-
Адреса:
84306, Україна, Донецька область, м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого,6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Володимир Білокопитий +380661282001 17.oda@dn.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
48820000-2 СервериАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
812 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.10.2017 21:08 - 11.10.2017 22:00
Період прийому пропозицій:
06.10.2017 21:08 - 21.10.2017 22:00
Аукціон:
23.10.2017 12:47 - 23.10.2017 13:43
Період кваліфікації:
23.10.2017 13:43 - 27.10.2017 16:06
Період завантаження договору:
23.10.2017 13:43 - 12.11.2017 13:43
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴570 000.00 Сервер
- Лот №2 ₴242 000.00 Сервер