-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Автобуси спеціалізовані для перевезення школярів
Тендер Prozorro UA-2017-10-10-001982-a
Завершена
1 720 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 150.00 UAH
мін. крок: 0% або 150.00 UAH
Номер:
057e4dadafb6493b88032f44e6e076af
Внутрішній номер закупівлі:
1316963
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-10-10-001982-a
Замовник:
Козинський НВК "Школа-колегіум"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25320266
-
Адреса:
35523, Україна, Рівненська область, Козин, Шкільна, 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Смолярчук Галина Степанівна +380970335134 kozyn_kolegium@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 720 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
150.00 UAH
Період уточнення:
10.10.2017 17:09 - 16.10.2017 11:00
Період прийому пропозицій:
10.10.2017 17:09 - 26.10.2017 11:00
Аукціон:
27.10.2017 13:28 - 27.10.2017 13:49
Період кваліфікації:
27.10.2017 13:49 - 31.10.2017 10:48
Період завантаження договору:
27.10.2017 13:49 - 16.11.2017 13:49
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автобуси спеціалізовані для перевезення школярів
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 31.12.2017
Місце постачання
35523, Україна, Рівненська область, Радивилівський район, село Козин, ВУЛИЦЯ ШКІЛЬНА, будинок 17
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АЙМАКС-ГРУП"
Оскарження: 27.10.2017 13:49 - 11.11.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35377451
-
Контактна особа:
Сергей Попадько +380674701595, +380472504078 imax_group@ukr.net
-
Адреса:
18002, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, БУЛЬВАР ШЕВЧЕНКА, будинок 242/1, кімната 708
Оскарження: 27.10.2017 13:49 - 11.11.2017 00:00
Початкова пропозиція
1 719 700.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 719 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.10.2017 10:48
Документи
17
Скарги
0
ТОВ "ІНТЕР АВТО-ТРЕЙДИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39031774
-
Контактна особа:
Олена Головачук +380932144249 elena.lukinova@gmail.com
-
Адреса:
03150, Україна, Київська область, м.Київ, вул. Боженко, буд. 37-41, кв. 18
Початкова пропозиція
1 720 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 720 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
23
Скарги
0
Контракти
Номер:
4143bb8aadf040b2a66118cf483cbed7
Ідентифікатор договору:
UA-2017-10-10-001982-a-a1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АЙМАКС-ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35377451
-
Контактна особа:
Сергей Попадько +380674701595, +380472504078 imax_group@ukr.net
-
Адреса:
18002, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, БУЛЬВАР ШЕВЧЕНКА, будинок 242/1, кімната 708
Номер договору:
№ 44
Сума договору:
1 719 700.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
13.11.2017 00:00 - 31.12.2017 23:59
Дата підписання:
13.11.2017 00:00
Статус:
Підписаний