• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Акумуляторні батареї

Завершена

1 866.00 UAH без ПДВ
Номер: 2a85de36d4404ed1b7d371feb337f2ac
Внутрішній номер закупівлі: 13157313
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-12-15-006111-b   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ФТИЗІОПУЛЬМОНОЛОГІЧНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР" ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Контактна особа: Навроцька Світлана Миколаївна +380978086453 2405vikasopiga@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 866.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Акумуляторні батареї(Клєма акамуляторна 64042)
Код ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареї
Кількість 2 штуки
Період постачання 15.12.2021 - 31.12.2021
Місце постачання 31363, Україна, Хмельницька область, сРужичанка, вул Визволителів 1 На карті
Акумуляторні батареї(Клєма акамуляторна 64043)
Код ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареї
Кількість 2 штуки
Період постачання 15.12.2021 - 31.12.2021
Місце постачання 31363, Україна, Хмельницька область, сРужичанка, вул Визволителів 1 На карті
Акумуляторні батареї(Клєма провідна )
Код ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареї
Кількість 4 штуки
Період постачання 15.12.2021 - 31.12.2021
Місце постачання 31363, Україна, Хмельницька область, сРужичанка, вул Визволителів 1 На карті
Акумуляторні батареї(Клєма провода масси)
Код ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареї
Кількість 6 штуки
Період постачання 15.12.2021 - 31.12.2021
Місце постачання 31363, Україна, Хмельницька область, сРужичанка, вул Визволителів 1 На карті
Акумуляторні батареї(Клєма провода )
Код ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареї
Кількість 6 штуки
Період постачання 15.12.2021 - 31.12.2021
Місце постачання 31363, Україна, Хмельницька область, сРужичанка, вул Визволителів 1 На карті
Акумуляторні батареї(трубка мідна)
Код ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареї
Кількість 250 сантиметр
Період постачання 15.12.2021 - 31.12.2021
Місце постачання 31363, Україна, Хмельницька область, сРужичанка, вул Визволителів 1 На карті
Акумуляторні батареї(Конус для мідної труби)
Код ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареї
Кількість 4 штуки
Період постачання 15.12.2021 - 31.12.2021
Місце постачання 31363, Україна, Хмельницька область, сРужичанка, вул Визволителів 1 На карті
Акумуляторні батареї(Конус для мідної труби)
Код ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареї
Кількість 4 штуки
Період постачання 15.12.2021 - 31.12.2021
Місце постачання 31363, Україна, Хмельницька область, сРужичанка, вул Визволителів 1 На карті
Акумуляторні батареї(трубка мідна )
Код ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареї
Кількість 100 сантиметр
Період постачання 15.12.2021 - 31.12.2021
Місце постачання 31363, Україна, Хмельницька область, сРужичанка, вул Визволителів 1 На карті
Акумуляторні батареї(трубка мідна )
Код ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареї
Кількість 200 сантиметр
Період постачання 15.12.2021 - 31.12.2021
Місце постачання 31363, Україна, Хмельницька область, сРужичанка, вул Визволителів 1 На карті
Акумуляторні батареї(Конус для мідної труби)
Код ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареї
Кількість 2 штуки
Період постачання 15.12.2021 - 31.12.2021
Місце постачання 31363, Україна, Хмельницька область, сРужичанка, вул Визволителів 1 На карті
Акумуляторні батареї(Трубка гальмівна ГАЗ)
Код ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареї
Кількість 1 штуки
Період постачання 15.12.2021 - 31.12.2021
Місце постачання 31363, Україна, Хмельницька область, сРужичанка, вул Визволителів 1 На карті
Акумуляторні батареї(Трубка гальмівна ГАЗ)
Код ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареї
Кількість 1 штуки
Період постачання 15.12.2021 - 31.12.2021
Місце постачання 31363, Україна, Хмельницька область, сРужичанка, вул Визволителів 1 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Гуральник Сергій В'ячеславович
Ціна пропозиції 1 866.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.12.2021 15:39
Документи 1
Скарги 0

Контракти

Номер: 61090107f1e143a9886b8ce280afd092
Ідентифікатор договору: UA-2021-12-15-006111-b-c1
Постачальник: ФОП Гуральник Сергій В'ячеславович
Номер договору: 18/09
Сума договору: 1 866.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 15.12.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання: 15.12.2021 00:00
Статус:
Підписаний
p7s
sign.p7s