-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Дитячі ігрові майданчики (37530000-2 - Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор)
Тендер Prozorro UA-2017-10-26-001543-b
Технічні показники товару визначаються в тендерній документації
Торги не відбулися
545 900.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 459.00 UAH
мін. крок: 1% або 5 459.00 UAH
Номер:
a3e50015fb1d4015b98f295b28320c27
Внутрішній номер закупівлі:
1314959
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-10-26-001543-b
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО - КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СМІЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25673697
-
Адреса:
20700, Україна, Черкаська область, Сміла, ВУЛИЦЯ СЕВАСТОПОЛЬСЬКА, будинок 58
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Зацаринна Ірина Станіславівна 380473344493 smilajkg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
545 900.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 459.00 UAH
Період уточнення:
26.10.2017 16:28 - 03.11.2017 09:00
Період прийому пропозицій:
26.10.2017 16:28 - 13.11.2017 09:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дитячі ігрові майданчики
Кількість
8 комплект
Період постачання
до 31.12.2017