-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Машини для обробки даних (апаратна частина) Код ДК 021:2015 - 30210000-4 (Персональні комп’ютери)
Тендер Prozorro UA-2017-10-24-003032-a
Торги не відбулися
205 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 025.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 025.00 UAH
Номер:
bb00834c835a4fa79e96b64b8788c408
Внутрішній номер закупівлі:
1313603
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-10-24-003032-a
Замовник:
Апеляційний суд Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02893096
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, Рівне, вул. Шкільна, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Надія Воробйова +380362266838 inbox@rva.court.gov.ua http://rva.court.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
205 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 025.00 UAH
Період уточнення:
24.10.2017 16:31 - 31.10.2017 17:00
Період прийому пропозицій:
24.10.2017 16:31 - 10.11.2017 17:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Машини для обробки даних (апаратна частина) Код ДК 021:2015 - 30210000-4 (Персональні комп’ютери)
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 20.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ФОП Василюта Ганна Анатоліївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3213011844
-
Контактна особа:
Василюта Ганна Анатоліївна +380987929733 vasiluta.ganna@gmail.com
-
Адреса:
33001, Україна, Рівненська область, Рівне, вул. Фабрична, 4
Початкова пропозиція
182 220.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
182 220.00 UAH з ПДВ
Документи
20
Скарги
0