-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Природній газ (постачання природнього газу на умовах ПОН).
Тендер Prozorro UA-2021-12-14-018800-c
Завершена
342 990.98
UAH з ПДВ
Номер:
28fe6c0cdad84020b757318818837209
Внутрішній номер закупівлі:
13125782
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-14-018800-c
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗБАРАЗЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЗБАРАЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02000702
-
Адреса:
47302, Україна, Тернопільська область, Збаразький район, місто Збараж, ВУЛИЦЯ ПАВЛОВА, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вероніка Вероніка +380355021332 zbarazhcrkl.zakupivli@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Укладення договору про закупівлю з постачальником "останньої надії" або з постачальником універсальної послуги на постачання електричної енергії або природного газу
Обґрунтування умови застосування:
відповідно до пункту 2 частини 2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» замовник може, застосовувати переговорну процедуру закупівлі як виняток у разі, якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання за наявності одного з таких випадків: «укладення договору з постачальником «останньої надії » на постачання електричної енергії або природнього газу».
Відповідно частини 1 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон) переговорна процедура закупівлі використовується замовником як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю після проведення переговорів щодо ціни та інших умов договору про закупівлю з одним або кількома учасниками процедури закупівлі.
22.12.2020 року між КНП «Збаразька ЦЛ» ЗМР та ТОВ « Екотехноінвест» за результатими процедури відкритих торгів UA-2020-11-09-000135-c. Дія зазначеного договору достроково припинена06.04.2021 року на вимогу Управління західного офісу Держаудит служби в Тернопільській області.
Експертною комісією з визначення рівнів та класів надзвичайних ситуацій Державної служби України з надзвичайних ситуацій було затверджено Протокол засідання N.15/09-21 від 12 жовтня 2021 р. згідно якого класифіковано надзвичайну ситуацію, яка виникла у зв’язку з відсутністю постачання природного газу бюджетним установам на осінньо-зимовий період 2021/2022 років, як надзвичайну ситуацію техногенного характеру державного рівня. Затверджений код та рівень HC - 10800 — HC унаслідок аварій на системах життєзабезпечення, державний рівень (додаток Х°З до протоколу 3° 15/09-21 засідання Експертної комісії ДСНС України з визначення рівнів та класів надзвичайних ситуацій від 12 жовтня 2021 року).
Враховуючи вищезазначене та інформацію про підписання Меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії та гарячої води в опалювальному періоді 2021/2022 рр. між Кабінетом Міністрів України в особі Прем’єр-міністра України, Міністра розвитку громад та територій України та Міністра енергетики України, НАК «Нафтогаз України», Офісом Президента України, Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» та Палатою місцевих влад Конгресу місцевих та регіональних влад, було прийнято рішення про проведення для Закупівлі природнього газу Товариству з обмеженою відповідальністю « Газопостачальна компанія « Нафтогаз Трейдинг». З огляду на наведене , КНП «Збаразька центральна лікарня» ЗМР з метою проведення переговорної процедури 25 жовтня 2021 року відправлено на погодження до ТОВ ГК « НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ» пакет документів. За результатами переговорної процедури 19.11.2021 року між КНП «Збаразька центральна лікарня» ЗМР та ТОВ ГК « НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ» було підписано договір. На час проведення зазначеної переговорної процедури закупівлі КНП «Збаразька центральна лікарня» ЗМР було автоматично підключено до ПОН шляхом приєднання до публічного договору, у зв’язку з відсутністю точок Замовника у Реєстрі споживачів іншого постачальника на інформаційній платформі Оператора ГТС.
Відповідно до пункту 2 частини 2 статті 40 Закону переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі, якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання за наявності одного з таких випадків, як укладення договору з постачальником "останньої надії" на постачання електричної енергії або природного газу.
Відповідно до Розпорядження КМУ від 22 липня 2020 року № 917- р « Про визначення Товариство з обмеженою відповідальністю « Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» постачальником "останньої надії".
Враховуючи вищевикладене, доцільне проведення переговорної процедури щодо закупівлі природнього газу на умовах постачальника «останньої надії» у зв'язку з тим, що товари можуть бути поставлені виключно постачальником "останньої надії" - Товариство з обмеженою відповідальністю « Газопостачальна компанія «Нафтогаз України»
Очікувана вартість:
342 990.98 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описоплата згідно договору, рахунку, акту приймання передачі природнього газу
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природній газ
Кількість
20411613 метри кубічні
Період постачання
до 20.11.2021
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ УКРАЇНИ"
Оскарження: 14.12.2021 16:55 - 20.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40121452
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ УКРАЇНИ" +380983002888
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ШОЛУДЕНКА будинок 1
Оскарження: 14.12.2021 16:55 - 20.12.2021 00:00
Ціна пропозиції
342 990.98 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.12.2021 16:55
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
2f52eabf161a4f14b66b417aaf303207
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-14-018800-c-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40121452
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ УКРАЇНИ" +380983002888
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ШОЛУДЕНКА будинок 1
Номер договору:
1
Сума договору:
342 990.98 UAH з ПДВ
Сума договору:
285 825.82 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.12.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
20.12.2021 16:02
Статус:
Виконаний