• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Будівництво малого групового будинку по вул. Фізкультурна в с. Вільхівці, Тячівського району, Закарпатської області

Торги не відбулися

10 030 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 50 150.00 UAH
Номер: 9bb6c56f8a234e3394e59056152d7f96
Внутрішній номер закупівлі: 13089698
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-12-13-018694-c   
Замовник: Вільховецька сільська рада Тячівського району Закарпатської області
Контактна особа: ЦІРИК Василь Михайлович +380973913346 vilhivci1986@ukr.net http://vilhovecka.gromada.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 10 030 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 50 150.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 50 150.00 UAH
Період уточнення: 13.12.2021 17:33 - 19.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 13.12.2021 17:33 - 29.12.2021 00:00
Аукціон: з 29.12.2021 15:32
Умови оплати:
підписання договору - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Будівництво малого групового будинку по вул. Фізкультурна в с. Вільхівці, Тячівського району, Закарпатської області
Код ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівель
Кількість 1 роботи
Період постачання до 25.12.2022
Місце постачання 90542, Україна, Закарпатська область, с.Вільхівці, вул.Фізкультурна На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "КІК"
Початкова пропозиція 9 997 146.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
9 997 146.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги 11
Документи 70
Скарги 0