-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-12-13-018252-c
Торги не відбулися
255 380.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 553.80 UAH
мін. крок: 1% або 2 553.80 UAH
Номер:
cf27f4ee0de34c58ba7525827e4c4aaf
Внутрішній номер закупівлі:
13088994
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-13-018252-c
Замовник:
Державна установа "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) (м. Суми) Національної поліції України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23315962
-
Адреса:
40000, Україна, Сумська область, м. Суми, вул. О. Аніщенка, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Рахматуліна +380952435925 raxmatylina@ukr.net http://dnz-umvs-sumy.jimdo.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
255 380.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 553.80 UAH
Період уточнення:
13.12.2021 17:12 - 19.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
13.12.2021 17:12 - 29.12.2021 00:00
Аукціон:
з 29.12.2021 11:16
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
62162 Кіловат-година
Період постачання
01.01.2022 - 31.12.2022