-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 15420000-8 Рафіновані олії та жири (олія соняшникова) для потреб закладів загальної середньої освіти на 2022 рік
Тендер Prozorro UA-2021-12-13-015654-c
Завершена
248 325.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 241.63 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 241.63 UAH
Номер:
c96bd8415aa44b3684519e1300cacd5f
Внутрішній номер закупівлі:
13085241
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-13-015654-c
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141973
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, ВУЛИЦЯ ВІЛЄСОВА, будинок 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Олена Загорянська +380956993320 zagoryanskaolena@ukr.net http://sd.osv.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15420000-8 Рафіновані олії та жириАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
248 325.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 241.63 UAH
Період уточнення:
13.12.2021 15:55 - 26.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
13.12.2021 15:55 - 05.01.2022 00:00
Аукціон:
05.01.2022 12:59 - 05.01.2022 13:28
Період кваліфікації:
05.01.2022 13:28 - 12.01.2022 15:28
Період завантаження договору:
12.01.2022 15:28 - 01.02.2022 15:28
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Рафінована олія соняшникова, 1 л (чиста вага 0,920 кг)
Кількість
3300 пляшки
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ЗУБКО СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ"
Оскарження: 12.01.2022 15:28 - 23.01.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2963310834
-
Контактна особа:
Сергій Зубко +380506066929 zubko81sv@ukr.net
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк(з), вул.Донецька, будинок 10, квартира 98
Оскарження: 12.01.2022 15:28 - 23.01.2022 00:00
Початкова пропозиція
248 160.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
248 160.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.01.2022 15:28
Відповіді на вимоги
10
Документи
64
Скарги
0
ФОП "Колесник Тамара Миколаївна"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2155046645
-
Контактна особа:
Тамара Колесник +380953918066 kolesniktn59@ukr.net
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, ВУЛИЦЯ ГАГАРІНА, будинок 117, квартира 64
Початкова пропозиція
248 325.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
248 325.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
5
Скарги
0
ФОП "ТЄКЄЄВ АСЛАН ІБІНАМІНОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3044908193
-
Контактна особа:
Аслан Тєкєєв +380663535323 tekeevaslan@ukr.net
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк,, ВУЛИЦЯ ДОНЕЦЬКА, будинок 10, квартира 90
Початкова пропозиція
248 325.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
248 325.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
4
Скарги
0
Контракти
Номер:
aaf92f1745e74765938bb47a6439eb1a
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-13-015654-c-a1
Постачальник:
ФОП "ЗУБКО СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2963310834
-
Контактна особа:
Сергій Зубко +380506066929 zubko81sv@ukr.net
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк(з), вул.Донецька, будинок 10, квартира 98
Номер договору:
27
Сума договору:
248 160.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.01.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
24.01.2022 15:01
Статус:
Підписаний