-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Болти, гайки, гвинти, шайби, анкер-шпільки та інше
Тендер Prozorro UA-2017-07-04-000033-a
код ДК 021:2015 : 44530000-4 Кріпильні деталі
Завершена
207 470.36
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.6% або 1 300.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 1 300.00 UAH
Номер:
763c3d41c62d406897dcd2dc20a7489b
Внутрішній номер закупівлі:
1306981
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-07-04-000033-a
Замовник:
ВП Запорізька АЕС ДП НАЕК "Енергоатом"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19355964
-
Адреса:
71504, Україна, Запорізька обл., Енергодар, Україна, Запорізька область , місто Енергодар, вул. Промислова, 133
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Тивоненко ВП ЗАЕС Олександр Викторович +380613956111 ootp36246@mgw.npp.zp.ua http://npp.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44530000-4 Кріпильні деталіАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
207 470.36 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 300.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
6 200.00 UAH
Період уточнення:
04.07.2017 09:21 - 11.07.2017 09:00
Період прийому пропозицій:
04.07.2017 09:21 - 21.07.2017 09:00
Аукціон:
24.07.2017 14:28 - 24.07.2017 15:01
Період кваліфікації:
24.07.2017 15:01 - 19.10.2017 16:41
Період завантаження договору:
19.10.2017 16:38 - 08.11.2017 16:38
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Болти, гайки, гвинти, шайби, анкер-шпільки та інше
Кількість
2882 штуки
Період постачання
01.09.2017 - 31.10.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОМИСЛОВО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ "ПРОТЕХМАШ"
Оскарження: 24.07.2017 15:01 - 14.08.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40433547
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОМИСЛОВО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ "ПРОТЕХМАШ" +380675654695 kadat@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро (Дніпропетровськ), 49005, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ КРУТ, будинок 15, офіс 104
Оскарження: 24.07.2017 15:01 - 14.08.2017 00:00
Початкова пропозиція
152 676.75 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
103 196.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
03.08.2017 10:13
Документи
6
Скарги
1
ТОВ "СИСТЕМИ КРІПЛЕННЯ"
Оскарження: 31.08.2017 09:56 - 11.09.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38591219
-
Контактна особа:
Ярослав Рябченко +380504629802 ryabchenko2@gmail.com
-
Адреса:
08143, Україна, Київська область, Києво-Святошинський район, село Жорнівка, вул. ЛІСНА, будинок 56
Оскарження: 31.08.2017 09:56 - 11.09.2017 00:00
Початкова пропозиція
154 047.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
103 197.00 UAH без ПДВ
Документи
20
Скарги
0
ТОВ "Укрспецметиз"
Оскарження: 29.09.2017 12:04 - 10.10.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35339477
-
Контактна особа:
Наталья Ролич +380672830074 metizdnipro@gmail.com
-
Адреса:
49128, Украина, Днепропетровская область, Днепропетровск, а/с 2471,м.Дніпро,4904 ТОВ "Укрспецметиз"
Оскарження: 29.09.2017 12:04 - 10.10.2017 00:00
Початкова пропозиція
205 998.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
151 300.00 UAH без ПДВ
Документи
19
Скарги
0
ТОВ "НВП "Дніпротехцентр"
Оскарження: 19.10.2017 16:38 - 29.10.2017 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39432550
-
Контактна особа:
Дмитрий Аблицов +380676309698 dneprotechcentr@gmail.com
-
Адреса:
Україна, Дніпропетровська область, 49023,г. Днепропетровск, пр. Воронцова 11/32
Оскарження: 19.10.2017 16:38 - 29.10.2017 23:00
Початкова пропозиція
206 892.10 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
206 892.10 UAH без ПДВ
Документи
28
Скарги
0
Контракти
Номер:
3f5f44f597f84f3b92111ed3c7a76e5c
Ідентифікатор договору:
UA-2017-07-04-000033-a-a4
Постачальник:
ТОВ "НВП "Дніпротехцентр"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39432550
-
Контактна особа:
Дмитрий Аблицов +380676309698 dneprotechcentr@gmail.com
-
Адреса:
Україна, Дніпропетровська область, 49023,г. Днепропетровск, пр. Воронцова 11/32
Номер договору:
673(7)17УК
Сума договору:
206 892.10 UAH без ПДВ
Період дії договору:
08.11.2017 00:00 - 08.11.2018 00:00
Дата підписання:
08.11.2017 00:00
Статус:
Підписаний