-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-12-10-005331-b
на 2022 рік
Завершена
611 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
883a1b9b84924cc8aa89066443a4479c
Внутрішній номер закупівлі:
13052593
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-10-005331-b
Замовник:
Комунальний заклад "Миколаївська спеціальна школа №6" Миколаївської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37585597
-
Адреса:
54049, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, вул.Рибна,95
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мадіярова Олена Олександрівна +380683058302 t.yuhnich@yandex.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Обґрунтування умови застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Очікувана вартість:
611 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата електроенергії здійснюється Споживачем виключно шляхом перерахування грошових коштів на спецрахунок Постачальника на підставі рахунку
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
130000 Кіловат-година
Період постачання
01.01.2022 - 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Миколаївська електропостачальна компанія"
Оскарження: 10.12.2021 20:00 - 21.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42129888
-
Контактна особа:
Онищенко Ірина Загитівна 0512776040
-
Адреса:
54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Погранична 39/1
Оскарження: 10.12.2021 20:00 - 21.12.2021 00:00
Ціна пропозиції
611 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.12.2021 20:00
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
1f7a5aa89b2a4f1ab89a2d16c11a0d46
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-10-005331-b-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Миколаївська електропостачальна компанія"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42129888
-
Контактна особа:
Онищенко Ірина Загитівна 0512776040
-
Адреса:
54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Погранична 39/1
Номер договору:
40/867
Сума договору:
248 932.51 UAH з ПДВ
Сума договору:
207 443.76 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Електрична енергія: 4.88000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.01.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання:
31.12.2021 00:00
Статус:
Підписаний