-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-12-09-019742-c
Оголошення про проведення спрощеної закупівлі додається (Оголошення про проведення спрощеної закупівлі). Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі зазначена у додатку 1 до документації додається (Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмету закупівлі – технічна специфікація).
Завершена
86 327.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 431.64 UAH
мін. крок: 0.5% або 431.64 UAH
Номер:
beee73cdf748479db3758e4d1cb1b0ed
Внутрішній номер закупівлі:
13016171
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-09-019742-c
Замовник:
ОПОРНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "СТУДЕНЯНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА I-III СТУПЕНІВ" ПІЩАНСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
35150696
-
Адреса:
24715, Україна, Вінницька область, Тульчинський р-н, село Студена, вул.Соборна, будинок 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Іванівна Багрій +380989850563 studena_school@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
86 327.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
431.64 UAH
Період уточнення:
09.12.2021 18:27 - 15.12.2021 10:00
Період прийому пропозицій:
15.12.2021 16:00 - 20.12.2021 00:00
Аукціон:
з 20.12.2021 14:31
Період кваліфікації:
20.12.2021 00:02 - 20.12.2021 11:36
Період завантаження договору:
20.12.2021 11:36 - 09.01.2022 11:36
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%
- Подіядата виставлення рахунку
- ОписОстаточний розрахунок за фактично поставлену (спожиту) електричну енергію Споживач зобов’язаний провести (здійснити) протягом 5 робочих днів від дня отримання рахунку та акту приймання - передавання фактичних обсягів спожитої електричної енергії, але не пізніше 20 числа наступного місяця за розрахунковим. Інша інформація: Вид закупівлі - спрощена закупівля - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі», якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) менше ніж 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень. Застосовані критерії оцінки - Єдиним критерієм оцінки згідно даної закупівлі є ціна (питома вага критерію – 100%)
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
15527 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
24715, Україна, Вінницька область, Тульчинський р-н, село Студена, межа балансової належності електроустановок замовника
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРА ВІННИЦЯ"
Оскарження: 20.12.2021 11:36 - 23.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41835359
-
Контактна особа:
Обертюх Тетяна Степанівна 380952869110 INFO@VIN.ENERA.UA http://vin.enera.ua
-
Адреса:
21037 , Україна, Вінницька область, Вінниця, 21037, Вінницька обл., місто Вінниця, ВУЛИЦЯ ПИРОГОВА, будинок 131
Оскарження: 20.12.2021 11:36 - 23.12.2021 00:00
Початкова пропозиція
86 174.85 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
86 174.85 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.12.2021 11:36
Документи
79
Скарги
0
Контракти
Номер:
ff9a4565818649b09058c2b9edf2a38e
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-09-019742-c-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРА ВІННИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41835359
-
Контактна особа:
Обертюх Тетяна Степанівна 380952869110 INFO@VIN.ENERA.UA http://vin.enera.ua
-
Адреса:
21037 , Україна, Вінницька область, Вінниця, 21037, Вінницька обл., місто Вінниця, ВУЛИЦЯ ПИРОГОВА, будинок 131
Номер договору:
ПІ-133100
Сума договору:
86 174.85 UAH з ПДВ
Сума договору:
71 812.38 UAH без ПДВ
Період дії договору:
29.12.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
29.12.2021 12:02
Статус:
Розірваний