-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені (Риба свіжеморожена "Хек", риба свіжеморожена "Пангасіус")
Тендер Prozorro UA-2021-12-09-015922-c
Торги не відбулися
284 805.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 424.03 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 424.03 UAH
Номер:
03088bf30db740688030dd4e983698f0
Внутрішній номер закупівлі:
13008502
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-09-015922-c
Замовник:
МАЛОДАНИЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04398790
-
Адреса:
62341, Україна, Харківська область, смт Мала Данилівка, вулиця Ювілейна, 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Доброскок Олена Андріївна 380576357457 mdanilovkasovet@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
284 805.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 424.03 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
8 000.00 UAH
Період уточнення:
09.12.2021 16:04 - 15.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
09.12.2021 16:04 - 25.12.2021 18:00
Аукціон:
з 28.12.2021 14:04
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписЗамовник здійснює усі розрахунки, що передбачені Договором, в безготівковій формі за рахунок коштів місцевого бюджету (КЕКВ 2230 — «Продукти харчування») на підставі видаткової накладної Постачальника протягом 30 (тридцяти) календарних днів з дати її підписання Сторонами
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Риба свіжеморожена "Хек"
Кількість
2250 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Риба свіжеморожена "Пангасіус"
Кількість
750 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТОРГІВЕЛЬНИЙ ЦЕНТР "ОЛЕКСІЇВСЬКИЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24126013
-
Контактна особа:
Оксана Подорожна +380502844277 oksana-podorojnaja@ukr.net
-
Адреса:
61051, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ БУКОВА, будинок 34
Початкова пропозиція
280 350.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
280 350.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
13
Документи
48
Скарги
0