-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Тверде паливо (дров’яні брикети)
Тендер Prozorro UA-2017-10-19-002640-a
Завершена
317 160.00
UAH з ПДВ
Номер:
9a33aaf186514295b042617615f7e5f4
Внутрішній номер закупівлі:
1300052
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-10-19-002640-a
Замовник:
ПАТ "Укрпошта" в особі чернігівської дирекції
×
-
Код ЄДРПОУ:
25572588
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, пр-т Миру, 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Анатолій Петрович Чуприна +380674077298 chupryna-ap@ukrposhta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Обґрунтування умови застосування:
У зв’язку з тим, що тендер було двічі відмінено через відсутність достатньої кількості учасників, відповідно до абз. 5 ч. 1 статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 р. № 922-VІІІ. Оголошення про проведення відкритих торгів № UA-2017-08-15-001743-а від 15.08.2017р. через подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій (подана одна пропозиції) (абз. 5 ч. 1 статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі») тендер було відмінено 30.08.2017р. Повторно було подано оголошення про проведення відкритих торгів № UA-2017-09-05-001736-с від 05.09.2017р. через подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій (подана одна пропозиції) (абз. 5 ч. 1 статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі») тендер було відмінено 20.09.2017р. На підприємстві існує подальша потреба в забезпеченні паливом. Чернігівська дирекція УДППЗ «Укрпошта», як Замовник, двічі відміняло процедуру закупівлі вищевказаного предмета через відсутність достатньої кількості учасників. В даному випадку, відповідно до п. 4 ч.1 ст. 35, має право застосувати переговорну процедуру закупівлі.
Очікувана вартість:
317 160.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тверде паливо (дров’яні брикети)
Кількість
60 тонни
Період постачання
01.11.2017 - 31.12.2017
Тверде паливо (дров’яні брикети)
Кількість
38 тонни
Період постачання
01.11.2017 - 31.12.2017
Тверде паливо (дров’яні брикети)
Кількість
25 тонни
Період постачання
01.11.2017 - 31.12.2017
Тверде паливо (дров’яні брикети)
Кількість
39 тонни
Період постачання
01.11.2017 - 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець Тютюнник Павло Олександрович
Оскарження: 19.10.2017 19:04 - 29.10.2017 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2816211031
-
Контактна особа:
Тютюнник П.О. +380966888891
-
Адреса:
15200, Україна, Чернігівська область, м.Сновськ, вул.Шевченка,54-г
Оскарження: 19.10.2017 19:04 - 29.10.2017 23:00
Ціна пропозиції
317 160.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.10.2017 19:06
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
629defe085f3433498c0690b4e0a392f
Ідентифікатор договору:
UA-2017-10-19-002640-a-a1
Постачальник:
Фізична особа-підприємець Тютюнник Павло Олександрович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2816211031
-
Контактна особа:
Тютюнник П.О. +380966888891
-
Адреса:
15200, Україна, Чернігівська область, м.Сновськ, вул.Шевченка,54-г
Номер договору:
21-643
Сума договору:
317 160.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
06.11.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
06.11.2017 17:53
Статус:
Підписаний