-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Постачання електричної енергії
Тендер Prozorro UA-2021-12-09-000429-c
Торги не відбулися
493 756.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 468.78 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 468.78 UAH
Номер:
84f9c4eb19444fd7b97a6b3f06f79957
Внутрішній номер закупівлі:
12982523
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-09-000429-c
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПОЛІСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44086642
-
Адреса:
07053, Україна, Київська область, Поліський р-н, селище міського типу Красятичі, вул.Воздвиженська, будинок 79В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Василь Кудря +38986632109 vokmc@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
493 756.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 468.78 UAH
Період уточнення:
09.12.2021 08:34 - 15.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
09.12.2021 08:34 - 25.12.2021 08:33
Аукціон:
з 28.12.2021 13:43
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Постачання електричної енергії
Кількість
82292 Кіловат-година
Період постачання
01.01.2022 - 30.04.2022