-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Полікарбонат сотовий
Тендер Prozorro UA-2017-10-18-002033-a
Детально в тендерній документації
Торги не відбулися
25 861.25
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 129.31 UAH
мін. крок: 0.5% або 129.31 UAH
Номер:
8faf5e8b83a7449893b98667cbb09db0
Внутрішній номер закупівлі:
1295457
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-10-18-002033-a
Замовник:
Філія "Дарницький вагоноремонтний завод" публічного акціонерного товариства "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081263
-
Адреса:
02092, Україна, Київська обл., Київ, вул. Алма-Атинська, будинок 74
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Тимошенко Вікторія Юріївна 0442078585 dwrz-urist@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44190000-8 Конструкційні матеріали різніАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
25 861.25 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
129.31 UAH
Період уточнення:
18.10.2017 17:45 - 27.10.2017 21:00
Період прийому пропозицій:
18.10.2017 17:45 - 06.11.2017 20:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Полікарбонат сотовий 10мм
Кількість
504000 квадратний сантиметр
Період постачання
до 31.12.2017
Профіль з'єднуваний полікарбонат ПТЛ-10 мм
Кількість
100 метри
Період постачання
до 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
Дебют-центр ООО
×
-
Код ЄДРПОУ:
39421842
-
Контактна особа:
Дебют-центр ООО +380443900393 TENDDCENTER@GMAIL.COM http://www.debut.ua
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Ірпінь, 08290, Киевская обл., г. Ирпень, пгт Гостомель, ул. Чапаева, 1-О
Початкова пропозиція
24 618.47 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
24 618.47 UAH з ПДВ
Документи
31
Скарги
0