-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Новорічні подарунки (код за ДК 021:2015: 15840000-8 - Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби)
Тендер Prozorro UA-2021-12-07-004669-c
950 новорічних подарунків -загальна кількість солодощів в одному новорічному подарунку 67 шт цукерок. Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі: згідно Додатку 2 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі
Завершена
199 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 995.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 995.00 UAH
Номер:
69aec8b56dfb4c4bab238e267b4b4707
Внутрішній номер закупівлі:
12921113
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-07-004669-c
Замовник:
Виконавчий комітет Чумаківської сільської ради Дніпровського району
×
-
Код ЄДРПОУ:
42148476
-
Адреса:
52024, Україна, Дніпропетровська область, с. Чумаки, вул. Шкільна, буд. 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Кравчун +380508591058 vkchumaki@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
199 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
995.00 UAH
Період уточнення:
07.12.2021 11:00 - 13.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
13.12.2021 10:00 - 16.12.2021 00:00
Аукціон:
з 16.12.2021 14:06
Період кваліфікації:
16.12.2021 00:03 - 16.12.2021 11:18
Період завантаження договору:
16.12.2021 11:18 - 05.01.2022 11:18
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Новорічні подарунки (код за ДК 021:2015: 15840000-8 - Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби)
Кількість
950 штуки
Період постачання
до 25.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП ЧЕХЛАТА ОЛЬГА ЛЕОНІДІВНА
Оскарження: 16.12.2021 11:18 - 21.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3078607143
-
Контактна особа:
Чехлата Ольга Леонідівна +380664750162 olgachum@protonmail.com
-
Адреса:
52011, Україна, Дніпропетровська область, 52011, Дніпропетровська обл., Дніпровський р-н, селище Зоря, ВУЛИЦЯ РАДГОСПНА, будинок 22
Оскарження: 16.12.2021 11:18 - 21.12.2021 00:00
Початкова пропозиція
198 550.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
198 550.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.12.2021 11:18
Документи
37
Скарги
0
Контракти
Номер:
3de7066516004c2a9b3bfb8b6e3f5588
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-07-004669-c-c1
Постачальник:
ФОП ЧЕХЛАТА ОЛЬГА ЛЕОНІДІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3078607143
-
Контактна особа:
Чехлата Ольга Леонідівна +380664750162 olgachum@protonmail.com
-
Адреса:
52011, Україна, Дніпропетровська область, 52011, Дніпропетровська обл., Дніпровський р-н, селище Зоря, ВУЛИЦЯ РАДГОСПНА, будинок 22
Номер договору:
2-ПН/2021
Сума договору:
198 550.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.12.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
17.12.2021 11:08
Статус:
Виконаний