-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Лінолеум
Тендер Prozorro UA-2021-12-07-002208-c
згідно умов Договору
Завершена
18 940.00
UAH без ПДВ
Номер:
84141c25f41a4d89b76ca8a042058162
Внутрішній номер закупівлі:
12916634
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-07-002208-c
Замовник:
Національний університет "Одеська морська академія" в особі Дунайського інституту Національного університету "Одеська морська академія"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22515785
-
Адреса:
68600, Україна, Одеська область, Ізмаїл, вул. Фанагорійська 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Погорєлова Нататалія Євгенівна +380487716101 dinuoma@onma.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
На виконання вимог статті 10 Закону України «Про публічні закупівлі» №922-VIII (надалі – Закон) перше оголошення (Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-10-21-014528-b) про проведення відкритих торгів для потреб на 2021 рік на закупівлю товару «Лінолеум» - код національного класифікатора України ДК 021:2015 44110000-4 – Конструкційни матеріали оприлюднено 21.10.2021 через авторизований електронний майданчик. Станом на кінцеву дату подання тендерних пропозицій 07.11.2021 року не було подано жодної пропозиції. Автоматично системою дані відкриті торги було відмінено на підставі частини 2 статті 32 Закону – подання для участі у них менше двох тендерних пропозицій. Замовником було оголошено другу процедуру відкритих торгів Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-11-15-000281-b. Станом на кінцевий строк подання тендерних пропозицій 15.11.2021 була подана тендерна пропозиція ФОП Крушков Дмитро Федорович (19300.44). Автоматично системою дані відкриті торги було відмінено на підставі частини 2 статті 32 Закону – подання для участі у них менше двох тендерних пропозицій. Потреба у здійсненні закупівлі послуг за предметом - код національного класифікатора України ДК 021:2015 4411000-4 «Конструкційни матеріали» залишилася та є необхідною для забезпечення потреб установи. Підстави для застосування переговорної процедури закупівлі із урахуванням норм пункту першого частини другої статті 40 Закону (якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної Законом) двічі документально підтверджено. Частиною 10 ст. 3 Закону встановлена заборона на придбання товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур закупівель, визначених Законом, та укладення договорів про закупівлю, які передбачають оплату замовником товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур закупівель, визначених Законом. Замовник не має права ділити предмет закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури відкритих торгів закупівель або застосування цього Закону. Таким чином, у даному випадку відповідно до пункту 1 частини 2 статті 40 Закону може бути застосована переговорна процедура закупівлі та за результатами проведених переговорів з учасниками: - ФОП Крушков Дмитро Федорович; Учасник №1 (19300.44) - ФОП "БОНДАРЕНКО СЕРГІЙ СТАНІСЛАВОВИЧ"; Учасник №2 (18940.00) Замовником були проведені переговори 06.12.2021, де кожен учасник надав свою пропозицію. В ході розгляду пропозицій за найбільш економічно вигідною пропозицією, Замовник приймає рішення про намір укласти договір з Учасником №2 ФОП «Бонларенко Сергій Станіславович». Для дотримання вимог Закону щодо оприлюднення наміру про укладання договору, Сторони (Замовник торгів та Учасник) дійшли домовленості (погодили) загальну вартість закупівлі.
Очікувана вартість:
18 940.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписДжерело фінансування - кошти державного бюджету України
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Лінолеум
Кількість
5 найменувань
Період постачання
до 20.12.2021
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "БОНДАРЕНКО СЕРГІЙ СТАНІСЛАВОВИЧ"
Оскарження: 13.12.2021 10:41 - 24.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3233420234
-
Контактна особа:
Сергій Бондаренко 380671918080 s.s.bondarenko@gmail.com
-
Адреса:
02034, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ ГРАДИНСЬКА, будинок 10, квартира 84
Оскарження: 13.12.2021 10:41 - 24.12.2021 00:00
Ціна пропозиції
18 940.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.12.2021 10:41
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
313c658fe089436aa44ff63f061e8391
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-07-002208-c-b1
Постачальник:
ФОП "БОНДАРЕНКО СЕРГІЙ СТАНІСЛАВОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3233420234
-
Контактна особа:
Сергій Бондаренко 380671918080 s.s.bondarenko@gmail.com
-
Адреса:
02034, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ ГРАДИНСЬКА, будинок 10, квартира 84
Номер договору:
89-21-АГВ
Сума договору:
18 940.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.12.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
24.12.2021 00:00
Статус:
Виконаний