• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Код ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти (бензин А-92, бензин А-95, паливо дизельне євро)

Торги не відбулися

96 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 960.00 UAH
Номер: b09dc1332b7b4287a06885ca54367fb7
Внутрішній номер закупівлі: 1291623
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-10-20-000149-b   
Замовник: Полтавська обласна дитяча клінічна лікарня
Контактна особа: Охріменко Андрій Олександрович +380532561009 podkl.ekonom@gmail.com http://www.dokl.poltava.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 96 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 960.00 UAH
Період уточнення: 20.10.2017 09:46 - 27.10.2017 10:51
Період прийому пропозицій: 20.10.2017 09:46 - 06.11.2017 09:51

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин марки А-92 (талони)
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 800 літр
Період постачання 20.11.2017 - 31.12.2017
Місце постачання 36011, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Шевченка, 34 На карті
Бензин марки А-95 (талони)
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 800 літр
Період постачання 20.11.2017 - 31.12.2017
Місце постачання 36011, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Шевченка, 34 На карті
Паливо дизельне Євро (талони)
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 1570 літр
Період постачання 20.11.2017 - 31.12.2017
Місце постачання 36011, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Шевченка, 34 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "НАДЕЖДА РИТЕЙЛ"
Початкова пропозиція 81 595.30 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
81 595.30 UAH з ПДВ
Документи 6
Скарги 0